RPG SummerSlam 2024’e Puanınız ve Değerlendirmeniz

Puanınız?

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
259
Beğeni sayısı
2,136
PG Nakit
0

images
8mejnmd.png
f72f653714d1808a-600x338.jpg
1fld4t0.png
dwyw0wk.jpg
ddt-intothefight2020-brookesbelt.jpg

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
498
Beğeni sayısı
1,086
PG Nakit
1,795
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
Yazar ekibinin eline sağlık. Yenilgimin son zamanlardaki performans düşüklüğünden olduğunu var sayıyorum. Yine de züğürt tesellisi olarak Roman bana kaldı. Tam performans gösterip feuddan alnımın akıyla çıkıcam.

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
33
Beğeni sayısı
511
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Anket unutulmuş galiba ama? 10/10'luk şov. Genel olarak benim tarafımdan hüsranla biten bir şov olsa da takip etmesi gayet keyifli bir şovdu. Bu şovdan sonra çıkacak hikayeler var elbette onlar fazlasıyla merak uyandırıyor. @Kras Mazov Velveeten'in gidişi hayli üzdü bizi ama son dönemde kafayı fazla sıyırmıştı artık.. Bryan ve Jericho nasıl işlenecek onu merak ediyorum.. Kendi karakterlerim nasıl ilerleyecek asıl merak ettiğim durum o.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,437
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Her emekli olan gibi sade değil de vurucu olanı seçmenin verdiği mutluluğuyla tam puanı verdik. Belki başka karakterle dönerim belki de hiç artık orasını o zaman göreceğiz. Evlilik hayatına alışmak için biraz uzaklaşmak lazımdı. Her şey için teşekkür ediyorum 10 puanı verdim.

Velveteen
Over

Konular
73
Beğeni sayısı
1,408
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
WHC'nin yolu netleşti, TVC birkaç ay önceki gibi peak noktasına ulaştı, Bloodline feudu iyice harlandı çoğu şeyin netleştiği bir şov oldu bence. Takip etmesi de çok keyifliydi, 10/10 veriyorum. Wyatt vs. Omega'da klasikler arasında yerini alacak gibi duruyor.

SemiiZiggy

PG.com Kullanıcısı
Konular
25
Beğeni sayısı
231
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Chris Brookes
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
Her detayı incelikle yazılmış bir şovdu. İlk kemerimizi aldığımız şov 10 puanı verdik. Ekibin ellerine sağlık.

Baroš

unsettling differences
Konular
122
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
1,545
RPG Karakteri
Kevin Owens
Favori Güreşçi
CM Punk
Mükemmel bir şov oldu ellerinize sağlık. Pure maçında araftaydım ama içime doğan Brookes kazandı. Maçtaki arkadaşları tebrik ediyorum şovun en iyi maçlarından biri oldu, kaybetmeme rağmen gram üzülmedim ve şaşırmadım. Kim kazansa hak etmiş olacaktı. @SemiiZiggy kardeşim karakteri çok güzel oynuyor zaten kemeri de iyi bir şekilde taşıyacaktır kazandığı için onu daha çok tebrik ederim. Tag Team maçı için fazla bir yorum yapmayacağım. Ekibin döktürdüğü maçlardan biri oldu. Abaza ikilinin maçı sonu ringi basması ayrı bir sürpriz oldu. TelevisionC maçında olması gereken oldu. Şovun ana teması Wyatt'dı. WHC maçında Jericho'nun alacağını tahmin ediyordum ama KO'nun maça dahil olması acaba dedirtti. Danielson vs Jericho vs KO mu göreceğiz yoksa Jeri-KO mu göreceğiz onu haftalık şovda anlayacağız. Oradan güzel şeyler çıkacağına inanıyorum. Benim için iyi oldu gibi güzel bir olayın içinde yer alacağız muhtemelen. PGWC maçı da tahmin ettiğim gibi gitti. Bundan sonrası aile hesaplaşması artık...

Son düzenleme:
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: