RPG SummerSlam Yaklaşmışken Soralım

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
259
Beğeni sayısı
2,136
PG Nakit
0
10sx4l7.jpg

Yeni sezonun ilk PPV'sine son 2 gün kala şova dair fikirlerinizi alalım dedik. Anımsamak isteyenler için tanıtım konusu.

1) En merak ettiğiniz maç hangisi, neden?
2)
En iyi ring içine sahip olacağına inandığınız maç hangisi?
3)
Yeni sezonda en çok hangi karakterin SummerSlam yolculuğunu beğendiniz?
4)
Jey Uso, Bloodline'a katılır mı?
5)
Wyatt'ın sık sık dillendirdiği 'Wyatt'ın Yazı' ifadesi doğru mu? Yoksa Wyatt haksız mı?
6)
Velveteen Dream'i şovda görür müyüz? Görünürse ne yapar?

SemiiZiggy

PG.com Kullanıcısı
Konular
25
Beğeni sayısı
231
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Chris Brookes
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1) Normal olarak Pure şampiyonluk maçı, PGW'da ilk kemer maçım ve kendimi favori olarak görmesem de neden olmasın diyorum.
2) Yine pure maçı diyeceğim, 4 katılımcının 4'ü de gerçekten sağlam ring içine sahipler. Aralarında ki uyum konusunda da booker ekibine güvenim tam.
3) Bray Wyatt ya da Chris Jericho arasındayım. Galiba Jericho bir tık daha önde benim için
4) Alberto'nun aradan çıktığı ve birebir karşılaşacaklarını düşünüyorum. Ancak şu an ana kemer potasından Roman'ın altında yürümeye başlaması bence ters olur.
5) Wyatt'ın yazı yanlış çıksa bile haftalık şovlarda yaptıkları sayesinde şimdiden bence doğru
6) Dream'in WHC maçı içi ya da sonunda mutlaka müdahelesi olacağını düşünüyorum. Chris Jericho aleyhinde

Ensiferum

eater.of.worlds
Konular
59
Beğeni sayısı
737
PG Nakit
120
1) PUREC maçı kimin kazanacağını kestirememek bakımından en merak ettiğim maç. Hak eden kazanır umarım

2) Wes Lee vs Jericho. Ring içi bakımından sağlam bir maç olur tahminimce.

3) Roman Reigns’in yaptıklarını izlemek ilgi çekici, şovlarda da ağırlığını epey koydu diyebiliriz.

4) Jey’in Bloodline’a kaleyi içeriden fethetmek için katılacağını düşünüyorum. WWE’de bu grubun olayını tam bilmediğim için senaryo tekrarı mı olur bu şekilde emin değilim. Ama işin sonu Jey vs Roman arasında tekli bir kemer feuduna gider tahminim

5) Şu ana kadar gayet iyi gidiyoruz, Omega ile sonumuz ne olacak bakalım. Şovlarda düzenli bulunup yazı kemeri kaptırmadan geçirirsek Allah bereket versin.

6) Kesinlikle görünür, kambersiz düğün olmaz. Ama hangi senaryoya dahil olur bilmiyorum, belki bizim maça karışıp kemeri kaybettirebilir. Dream v Wyatts sarar.

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
1) En merak ettiğiniz maç hangisi, neden? Normal olarak bizim maç.
2) En iyi ring içine sahip olacağına inandığınız maç hangisi? PGW Championship.
3) Yeni sezonda en çok hangi karakterin SummerSlam yolculuğunu beğendiniz? Kendimin diyeceğim ya.
4) Jey Uso, Bloodline'a katılır mı? Katılmaz. SS sonrası da rekabete devam.
5) Wyatt'ın sık sık dillendirdiği 'Wyatt'ın Yazı' ifadesi doğru mu? Yoksa Wyatt haksız mı? Wyatt ne derse doğru.
6) Velveteen Dream'i şovda görür müyüz? Görünürse ne yapar? Görürüz de ne yapacağını kestiremedik.

Baroš

unsettling differences
Konular
122
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
1,545
RPG Karakteri
Kevin Owens
Favori Güreşçi
CM Punk
1) En merak ettiğiniz maç hangisi, neden? Pure şampiyonluğu maçı. Kazananı kestirmek zor olduğu gibi güzel bir ring içi vaat ediyor.
2) En iyi ring içine sahip olacağına inandığınız maç hangisi? Tek bir maç söyleyemem ama PUREC veya PGWC iyi geçecek gibi.
3) Yeni sezonda en çok hangi karakterin SummerSlam yolculuğunu beğendiniz? Bray Wyatt.
4) Jey Uso, Bloodline'a katılır mı? Booking ekibine güvenerek ters köşe bir olay bekliyorum.
5) Wyatt'ın sık sık dillendirdiği 'Wyatt'ın Yazı' ifadesi doğru mu? Yoksa Wyatt haksız mı? Wyatt gayet iyi ilerliyor. Tam olarak onun yazı olmasa da başı çekenlerden.
6) Velveteen Dream'i şovda görür müyüz? Görünürse ne yapar? Bizim maça damlamasında... Ne yapacağı belli olmaz.

Centria

özledim
Konular
212
Beğeni sayısı
961
PG Nakit
330
1) En merak ettiğiniz maç hangisi, neden? PGW Kemer maçı
2) En iyi ring içine sahip olacağına inandığınız maç hangisi? HOB vs. Another Life
3) Yeni sezonda en çok hangi karakterin SummerSlam yolculuğunu beğendiniz? Roman Reigns
4) Jey Uso, Bloodline'a katılır mı? Hiçbir zaman kaıtlmaz diyelim iddialı bir şekilde
5) Wyatt'ın sık sık dillendirdiği 'Wyatt'ın Yazı' ifadesi doğru mu? Yoksa Wyatt haksız mı? Haksız
6) Velveteen Dream'i şovda görür müyüz? Görünürse ne yapar? Kesinlikle görünür ve ben ana kemer potasında devam edeceğini düşünüyorum bir de daha kapanmamış Dragunov hesabı var

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,659
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Omega vs. Wyatt - Poster şovu ya maç. En çok üstüne kafa yorulmuş segmentler hep bu feu
2) En iyi ring içine sahip olacağına inandığınız maç hangisi?
PGWC - ana kemer
3) Yeni sezonda en çok hangi karakterin SummerSlam yolculuğunu beğendiniz?
Roman ve bloodline
4) Jey Uso, Bloodline'a katılır mı?
Henüz değil
5) Wyatt'ın sık sık dillendirdiği 'Wyatt'ın Yazı' ifadesi doğru mu? Yoksa Wyatt haksız mı?
Haksız
6) Velveteen Dream'i şovda görür müyüz? Görünürse ne yapar?
Görürüz. Ne yapar konusunda ise, yakarsa dünyayı garipler yakar diyelim.

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,539
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
1) En merak ettiğiniz maç hangisi, neden? PGWC. Jey Uso - Reigns gerginliği maça nasıl etki edecek düşüncesi ve triple threat sürprizlere açık maç oluşu nedeniyle.
2) En iyi ring içine sahip olacağına inandığınız maç hangisi? PUREC.
3) Yeni sezonda en çok hangi karakterin SummerSlam yolculuğunu beğendiniz? Roman Reigns. Fena ağır karakter oldu.
4) Jey Uso, Bloodline'a katılır mı? Bu maç o maç değil ya.
5) Wyatt'ın sık sık dillendirdiği 'Wyatt'ın Yazı' ifadesi doğru mu? Yoksa Wyatt haksız mı? Valla şu anda Omegayla istediği gibi oynadı. Kemer çözdü falan. Doğru gibi görünüyor. Summerslamde kaybederse değişir tabii.
6) Velveteen Dream'i şovda görür müyüz? Görünürse ne yapar? Görünür de napar bilmiyorum. Jericho'ya pandik atabilir.

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
33
Beğeni sayısı
511
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
2)
En iyi ring içine sahip olacağına inandığınız maç hangisi?
3)
Yeni sezonda en çok hangi karakterin SummerSlam yolculuğunu beğendiniz?
4)
Jey Uso, Bloodline'a katılır mı?
5)
Wyatt'ın sık sık dillendirdiği 'Wyatt'ın Yazı' ifadesi doğru mu? Yoksa Wyatt haksız mı?
6)
Velveteen Dream'i şovda görür müyüz? Görünürse ne yapar?

1) PGW Pure Championship ve PGW Tag Team Championship. Oynadığım 3 karakterlerin bir PPV'de bulunması gerçekten ayrı bir his ve karakterlerimin girdiği feud ortamı gayet çok iyi şekilde işlendi. Bu sebeple iki maçı kendi oynadığım karakterlerin içinde olması sebebiyle çok merak ediyorum.
2)
PGW Pure Championship. Çünkü; Randy Orton, Chris Brookes, Malakai Black ve Kevin Owens gibi bir dörtlünün maçından çok üst düzey bir book çıkacağına eminim.
3)
Bu sorunun net cevabı Roman Reigns.
4)
Henüz vakti olduğunu düşünmüyorum.
5) Wyatt gayet güzel bir serüven geçiriyor, Wyatt Family olarak Young Bucks ile mükemmel bir feud içindeler.. Wyatt'ın YB'yi kaçırması, Omega'nın kafayı sıyırması gibi şeyler baya ilgi çekiciydi.. Wyatt kemeri kaybederse buna üzülürüm.
6) Velveteen değilde, Dream görünebilir gibi geliyor bana.. Jericho'ya musallat olacak diye bir his var içimde.

Konular
73
Beğeni sayısı
1,408
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
1) Objektif olmak gerekirse Wyatt vs. Omega maçı oldukça ilgi çekiyor. Epey ince yazılmış segmentler ve ağır hikayeler vardı, hem maçın başı hem sonunu çok merakla bekliyor olacağım.
2) Kalabalık maçlar daima daha keyifli olur, o yüzden PGWC ve TVC diyorum.
3) Chris Jericho & Roman Reigns.
4) Bugün değilse de bir gün.
5) Şov bir ay önce olsa katılırdım buna, ancak bu şovdan ziyade birkaç şov içinde daha büyük işler yapacaktır diye bekliyorum Wyatt.
6) İlla ki görürüz, WHC maçına katılması olası diye düşünüyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: