Linda McMahon: Vince'in Sağlığı İyiye Gitmiyor

Huma

huma
Konular
36
Beğeni sayısı
103
PG Nakit
150
Öncelikle adamın iyi veya kötü olması beni ilgilendirmiyor. Seks davaları falan fistan onlarınn da özel hayata girdiğini düşünüyorum sonuçta ortada rızayla olmuş şeyler var. Çoğu kişiye güreşi dolaylı yoldan bu adam başlattı, hakkı ödenemez. Umarım iyileşir.
Hocam özel hayatında iyi veya kötü olmasının seni ilgilendirmemesine saygı duyarım ama son çıkan uzun haber metnini eğer cidden rızayla olmuş diye yorumluyorsan yeniden okumanı tavsiye ederim üstte de dendiği gibi. Ortada tartışma konusu bile yok çünkü.

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
49
Beğeni sayısı
2,508
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Son olanları açıp okuyacak halim yok. Eğer karşılıklı rıza varsa kadın hak ettiğini yaşamıştır deriz. Rıza yoksa dünyayı yöneten elitlerle dirsek temasında olan birinin sapıklığı beni şaşırtmaz. Beklenen bu zaten. Profesyonel güreşi çıkarttığı konuma, zekasına saygı duysam da şeytanın teki olduğu bir gerçek. Ne hali varsa görsün.

Brave Dragon

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
19
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Randy Orton
Hocam özel hayatında iyi veya kötü olmasının seni ilgilendirmemesine saygı duyarım ama son çıkan uzun haber metnini eğer cidden rızayla olmuş diye yorumluyorsan yeniden okumanı tavsiye ederim üstte de dendiği gibi. Ortada tartışma konusu bile yok çünkü.
İstifayı vermek bu kadar zor olmamalı. Kadın bu yapılanları istemiş demiyorum ama bu davanın yıllar sonra patlamasının nedeni para. Al bak kadının bir yerde yazdığı mesaj şu:
"Bana bir hafta daha ver bebeğim ve hazır olacağım. Kendimi daha iyi hissediyorum. Harika değil ama daha iyiye gidiyor. Ona hemen söyle!!!!". Konuyu devam ettirmenin anlamı yok Vince şeytanın teki, kadın da bir o kadar sinsi.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: