Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi Hasreti 16 Yıla Çıktı

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
49
Beğeni sayısı
2,509
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Lille'i eleseydik bile ŞL'ye kalacağımıza inanan var mıydı? Bir de harbiden bu takım lanetlenmiş bir takım. Olmayacaksa en başından olmasın abi. Rakip 10 kişi kalmış. En kötü penaltılara gider demişiz. Noluyor nasıl oluyorsa yiyoruz yine bir tane. Maç içi hikaye böyle gelişmese kimse üzülmez. Zaten ŞL kazanacak halimiz yok ama Avrupa Ligi'nde çeyrek görürüz muhabbetinden.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
598
Beğeni sayısı
762
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Lille'i eleseydik bile ŞL'ye kalacağımıza inanan var mıydı? Bir de harbiden bu takım lanetlenmiş bir takım. Olmayacaksa en başından olmasın abi. Rakip 10 kişi kalmış. En kötü penaltılara gider demişiz. Noluyor nasıl oluyorsa yiyoruz yine bir tane. Maç içi hikaye böyle gelişmese kimse üzülmez. Zaten ŞL kazanacak halimiz yok ama Avrupa Ligi'nde çeyrek görürüz muhabbetinden.
Lille'i eleyen USG veya Slavia Prag'ı (hangisinin çıktığını bilmiyorum) çerez niyetine hüpletirdi.

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
49
Beğeni sayısı
2,509
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Lille'i eleyen USG veya Slavia Prag'ı (hangisinin çıktığını bilmiyorum) çerez niyetine hüpletirdi.
Yok kardo. Ben bu eşşekbahçeyi tanıyorsam, Lille'i eleyip Prag'a elenirdik. Türk Milli takımının ve Türk takımlarının karakteristik bir özelliği bu. Zor bir turu aştıktan sonra görece kolay turda elenmek. Gevşiyoruz çünkü. Avrupa Şampiyonasında da Avusturya gelmesin, Hollanda gelsin dedik son 16'da. Avusturya geldi, eledik. Hollanda'ya elendik.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: