Bir Kariyer Nasıl Hiç Edilir: KROSS

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,291
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Kross’un sorunu bence direkt WWE dönemi. Darkside olmayan belli açılardan psikoloji temelli olan karakteri @Nature Boy ’un tabiri ile Disney karakterine çevirdiler. Şu hale geleceği dediğin o “iyi” zamanlarından bile belliydi kanımca. Ayrıca şu dominant namağlup döneminden hemen sonra gidip Jeff Hardy’e roll-up ile yatması rezilliği neydi ya? Yine aklıma geldi bak.

Bulletproof

#uncensored
Konular
160
Beğeni sayısı
308
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
"Stone Cold" Steve Austin
1 1
Sen adamı maske giymeye zorlayıp tabiri caizse bir seks kölesi gimmickine büründürürsen böyle güzelim bir karakteri hiç edersin. Keşke ana kadroya asla çıkarmasalardı da hep NXT’de kalsaydı. Gerçi o sıralarda da 2.0 rezilliği vardı. Ah Vince ucubesi ah…

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
36
Beğeni sayısı
561
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Killer Kross dönemi en prime halidir. Kross'ta herkesin görmek istediği karakterin TNA hali olduğunu düşünüyorum. NXT'de de darksider'a kayan bir yönü vardı.
Zaten herkesin asıl sevdiği Kross TNA dönemindeydi..

Konular
82
Beğeni sayısı
1,491
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Bo Dallas bile ilgi çekici bir hale gelebiliyorsa, Kross her halükarda gelir. Sadece üzerine düşünülmesi, ona göre yazılması lazım. Ben kendisinin NXT'de bir tur daha atması gerektiğini düşünüyorum mental reset adına şu stable işlerinden falan da kurtulup, ondan sonra tekrar ana kadroda bir şeyler yapabilir bence. Çok kaliteli bir kumaşı olduğuna inanıyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: