RAW Şovlarının İnanılmaz Çekici Hale Gelmesi

Punk City

kralkaya
Konular
409
Beğeni sayısı
332
PG Nakit
275
RPG Karakteri
CM Punk
Favori Güreşçi
CM Punk
WWE-Raw-Randy-Orton-Gunther-8-5-24-645x370-1.jpg

Ya ben hatırlıyorum geçmiş yıllarda RAW şovunu yerden yere vuruyorduk ya. SHIELD birleşecek diye tek heyecanımız oydu yani. Strowman tır falan deviriyordu içerik çıksın diye. Leş haldeydi yani şovlar. Abi şu an şov kalitesinin geldiği yere bakın. İnanılmaz... Siz ne düşünüyorsunuz?​

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
618
Beğeni sayısı
772
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
2021 RAW fena değildi be...
Bobby Lashley hariç hiçbir şey yoktu birde mal gibi hepsine canlı kalıyordum. Dolph Ziggler bu sefer kime yenilecek diye izliyorduk, ilk seyircili şovlardan birinde konserde maç kaybetmişti...

fetiborn41

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
33
PG Nakit
200
Favori Güreşçi
Kevin Owens
Ben uzun zamandır bir RAW şovunu bu kadar heyecanla izlememiştim.

Ama yapılan şeyin bu olduğunu düşünmüyorum. Wrestlemania 39'dan beri, WWE yıllık planlar yaparak bunları yıl içinde işlemeye koymaya başladı. Yani aslında sezonluk bir dizi izlemeye başlıyoruz ve bir sonraki Wrestlemania da bu sezonun finaliymiş, gibi. Veya daha vurucu bir örnek vermek gerekirse, Road to Wrestlemania 41, Royal Rumble 2025'te değil de Raw After WM40'ta başladı. Bu inanılmaz güzel bir karardı ve bu sene inanılmaz güzel işleniyor.

Smackdown'ların da gayet ivmeli aktığını düşünüyorum fakat Smackdown'da beklenen isim Roman Reigns'ti, bu yüzden insanlar şovların eğlenceli veya akıcı olmadığını düşünüyordu. Bu haftadan sonra Smackdown'ların da fazlasıyla akıcı ve sürükleyici olacağına inancım tam.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: