KVP vs Ezel Tartışması Yine Gündem Oldu

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,824
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
E ona bakılırsa Poyraz Karayel'in ilk sezonu da bana göre bütün dizilerden daha iyi ama ikinci sezonu ortalama, üçüncü sezonu da leş (ki bitiremediler zaten sezonu).

Bir diziye bakılacaksa ilk şu kadar bölüm diye bakılmaz benim düşünceme göre, tamamına bakılır. KV belki çok iyi bir dizi ama KVP özellikle sonlara doğru leş atmaya başlamıştı. Ezel, öteki yandan, Türkiye tarihinde bence bir daha tekrarlanamayacak bir şeyleri başardı.

KV ayrı KVP ayrı ama.

Bogi

Jön Türks
Konular
18
Beğeni sayısı
379
PG Nakit
0
KV 1-55 içinde bulunanların da kabul ettiği gibi hem senaryosu, hem kadrosu açısından TR'nin en baba işlerinden biri. Sonra sapıtıyor tabii. KVP'nin başlangıç kısmını sevsem de KVP bana göre tümden bir hükümet propaganda aracıydı.

Ezel bence farklı bir kulvar ve çok dallanıp budaklanmadan önce o da bu toprakların en kaliteli işlerinden biri. Şu karşılaştırma aşkımızı bi salıp hepsinden keyif almaya bakmak lazım.

RiseGen

Go Further
Konular
5
Beğeni sayısı
78
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
İki dizi olarak karşılaştırdığımızda orijinal KV Ezel'den iyi. Ama ben iki diziyi karşılaştırmanın çok makul olduğunu düşünmüyorum. KV için benzer konuda dengi bir yapım yok, Ezel'de de benzer konuda dengi yok.

eta

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
75
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Bruno Alves
Bu karşılaştırmayı sadece Ezel'i izlemiş, KV izlememiş birisi yapar. Sadece KV izleyen biri, KV'den daha iyisinin yapılamayacağını bilir. İkisini de izleyen biri, böyle bir kıyasa zaten girmez.

Akashi

the front man
Konular
634
Beğeni sayısı
1,827
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan
Favori Güreşçi
Malakai Black