Jose Mourinho’nun Kariyerinde Bir İlk

Re7o

Capeless Crusader
Konular
369
Beğeni sayısı
351
PG Nakit
695
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Yanlış 11 seçimi dünkü mağlubiyetin en büyük sorumlusu bence. Krunic'in 11 olması, Dzeko'nun 11 olması ki Nesyri de girince bir şey yapamadı pek her ikili mücadeleden sonra kıçının üstüne düşmek dışında. Osayi ve Fred'in olmaması da etkiledi Fenerin oyununu. Fener'in kadroyu da derinleştirmesi lazım. Krunic'e ve Dzeko kötü diyorum ama bunların yerine başlayabilecek düzgün adam da göremiyorum kadroda.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
618
Beğeni sayısı
772
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Yanlış 11 seçimi dünkü mağlubiyetin en büyük sorumlusu bence. Krunic'in 11 olması, Dzeko'nun 11 olması ki Nesyri de girince bir şey yapamadı pek her ikili mücadeleden sonra kıçının üstüne düşmek dışında. Osayi ve Fred'in olmaması da etkiledi Fenerin oyununu. Fener'in kadroyu da derinleştirmesi lazım. Krunic'e ve Dzeko kötü diyorum ama bunların yerine başlayabilecek düzgün adam da göremiyorum kadroda.
En-Nesyri daha idmanlara başlayalı 1 hafta olmadı, formsuzluğu normal. Onun yerine 3 aydır idman yapan Dzeko'nun buraları idare etmesi lazım, bariz 4 tane pozisyon kaçırması değil. Onun dışında hazırlık maçlarında vs. de denedi ama Tadic sağ kanatta hiç etkili olamıyor, bunu Mourinho'da görüyor olmalı. Krunic yerine Mert Hakan, Crespo veya en azından Djiku'yu deneyebilir. Fakat oraya da gitmiyor. Osayi'nin olmaması da performans düşüşüyle ilgili, bu sezon başında geçen sezonki formu ile dönemedi. En-Nesyri'nin oynadığı formasyonda bence Mert Müldür'ün şans bulması daha mantıklı olur. Onun dışında bu maçta Szymanski, Oosterwolde ve Ferdi'nin de rezil performansları dolayısıyla bu maç böyle bir performans izledik. Ona rağmen Dzeko'nun beyni ve ayağı olsa kazanabilirdik.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: