Karrion Kross Ana Kadroya Geleli 2 Yıl Oldu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Babam Gargano da NXT'de reaksiyon alıyordu mesela, ama foruma göre tırt adam şu an. NXT'den ana kadroya geçiş o kadar kötü oldu ki, ama HHH düzeltebilirdi bunu, o daha da kötü yaptı bence. Sonuç olarak adam şu an şirketteki bana göre en kötü 3-4 adamdan biri, Ricochet'in gidişi gibi gitmesini bekliyoruz maalesef.
Bence de gitmesi gerekiyor zaten, ama bir türlü dikiş tutturamadığı için. Yoksa Kross'un kötü bir güreşçi olmadığını düşünüyorum, bir türlü istediği konuma eriştiremediler adamı.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Bence de gitmesi gerekiyor zaten, ama bir türlü dikiş tutturamadığı için. Yoksa Kross'un kötü bir güreşçi olmadığını düşünüyorum, bir türlü istediği konuma eriştiremediler adamı.
WWE güreşten öte biraz da şov ve reaksiyon babam, WWE için bence kötü değil çok çok kötü bir güreşçi. Ben şovlara bilet alan seyircilerin umarım Kross çıkmaz diye dua ettiğine eminim, adamın ne bir aurası var, ne de iyi bir özelliği şuan. Tek denendi olmadı, saçlı geldi olmadı, stable verdiler olmadı, e daha ne yapsın şirket?

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
WWE güreşten öte biraz da şov ve reaksiyon babam, WWE için bence kötü değil çok çok kötü bir güreşçi. Ben şovlara bilet alan seyircilerin umarım Kross çıkmaz diye dua ettiğine eminim, adamın ne bir aurası var, ne de iyi bir özelliği şuan. Tek denendi olmadı, saçlı geldi olmadı, stable verdiler olmadı, e daha ne yapsın şirket?
İşte işin şov ve reaksiyon kısmında da aslında o kadar kötü değil, ki ring içinden ziyade bununla öne çıkan bir adam genelde Kross. O yüzden tutmamasına şaşırıyor ve üzülüyorum. Ama dediğin gibi şirketin de artık bu noktada yapabileceği hiçbir şey kalmadı, her şeyi denediler.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
İşte işin şov ve reaksiyon kısmında da aslında o kadar kötü değil, ki ring içinden ziyade bununla öne çıkan bir adam genelde Kross. O yüzden tutmamasına şaşırıyor ve üzülüyorum. Ama dediğin gibi şirketin de artık bu noktada yapabileceği hiçbir şey kalmadı, her şeyi denediler.
O yüzden AoP ile beraber kapıya inş, amin. Scarlett'ten bile hiç bir şey çıkmadı, acaiyp malzeme bence yani menejerlik olsun aura olsun. Olmadı yani babam.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: