WWE Smackdown Tartışma Konusu | 02.08.2024

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Santos'u geçiş rakibi falan yapacaklar diye öyle tırsıyorum ki. Muhtemelen de öyle olacak, Knight kemeri kazandığı gibi Santos'u karşısına verip 1-2 posta kemeri ona koruturlar.
Geçiş rakibi için çok uygun Corbin falan varken Santos'u o duruma sokmalarına da gereken kelamı ederiz babam. Santos bence şirketin en underrated adamlarından 1-1.5 senedir.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Geçiş rakibi için çok uygun Corbin falan varken Santos'u o duruma sokmalarına da gereken kelamı ederiz babam. Santos bence şirketin en underrated adamlarından 1-1.5 senedir.
Santos'ta NXT'den beri varım ve dediğine katılıyorum. Adama yalandan bir stable verdiler, 2 yıldır sadece Meksika iç savaşında falan yer alıyor saçma bir şekilde. Şimdiye çoktan 2-3 mid-card şampiyonluk döşemesi lazımdı.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Santos'ta NXT'den beri varım ve dediğine katılıyorum. Adama yalandan bir stable verdiler, 2 yıldır sadece Meksika iç savaşında falan yer alıyor saçma bir şekilde. Şimdiye çoktan 2-3 mid-card şampiyonluk döşemesi lazımdı.
Mid card kemerlerin de tapulu bir şekilde taşınma durumuna yazarız bu işe baba bu durumu da malesef.
Andrade'yi severiz ama şu an hiç kullanamıyorlar, böyle salak salak mevzularda iyice itici yapıyor maalesef.
Yok abi ya kadroda 10 tane Andrade ayarı adam var en az, fazlalık.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Mid card kemerlerin de tapulu bir şekilde taşınma durumuna yazarız bu işe baba bu durumu da malesef.
Öte yandan da mid kemerlere böyle bir şey lazımdı bence. Braun Strowman, Şakşuke Nakamura cart curt derken ele ayağa düşmüştü. Gunther IC'ye iyi bir operasyon çekti ve bence Logan Paul da o operasyonu çekti USC'ye millet genel olarak eleştirse de. Bundan sonrasında artık yollar açık diye düşünüyorum.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
604
Beğeni sayısı
765
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Andrade'den münezzeh Melo'nun ilk başta bu kadar yüksek oktavdan başlatılıp sonrasında birden çaptan düşürülmesinden rahatsızım ben de. Şirket ne bekliyordu da birden bu düşüşü yaşattılar anlayamadım, LA Knight'ın kemeri aldığı senaryoda Melo'nun çok geçmeden kemere çökmesi gerekiyor.
Zaten sıkıntı biraz da orada başlıyor, Randy Orton'ı yenen adam Andrade'ye 2 kere kaybediyor. Hem de sanırım ikisi de roll-up.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: