WWE Smackdown Tartışma Konusu | 02.08.2024

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Şovu WWE Şampiyonu Cody Rhodes ile açıyoruz. Yine ihtişamlı bir giriş gerçekleştiriyor Cody ve sözü alır almaz direkt Solo Sikoa'yı yüzleşmek için çağırıyor. Solo Sikoa bu davete hemen cevap veriyor ve tek başına geliyor Cody ile yüzleşmek için. Sikoa acknowledge me diyor Ohio seyircisine ve bir güzel boo alıyor. Cody alıyor sözü sonrasında ve Solo'nun küçük kardeş olarak ailenin yüzü olma hırsına sempati duymuş derken Solo onun sözünü kesip zamanımı boşa harcıyorsun, bitmedi mi hala diyor. Cody ise hayır diyor. Summerslam'de kaybetmeyi düşünmüyormuş, Owens ve Orton'ın intikamını Solo'nun kanıyla alacakmış. Cody, Solo'ya Bloodline Rules maçı için meydan okuyor! Solo sözü alıyor ve kuzeni Roman'ın aksine zayıf olmadığını, büyük bir tehdit olduğunu kanıtlayacağını söylüyor. Solo, Cody'nin Bloodline Rules meydan okumasını kabul ediyor!

Bu sırada Tama Tonga, Jacob Fatu ve Tonga Loa seyircilerin arasından arenaya giriyorlar ve ringin etrafını sarıyorlar! Cody ise konuşmaya devam ediyor, onlardan korkmadığını söylüyor tek tek. Cody de Bloodline Rules'u kabul ettiğini söylüyor. Söz Solo'da, bu gece tag team kemerleri Bloodline'a geçecekmiş ve yarın da WWE Şampiyonluğu gelecekmiş Bloodline'a. Cody gerçek tribal chief (Roman Reigns) burada olmadığı için onun wannabe'si ile yetineceğim diyor! Resmen bombayı patlattı ve Solo belli etmese de şokunu yaşıyor! Bu sözün ardından Solo ringi terk ediyor, etrafı saran Bloodline üyeleri de Solo ile beraber ringden iniyor. Cody kemerini kaldırıyor ringin ortasında ve bu keyifli segment sona eriyor.

Andrade def. Carmelo Hayes
Andrade maçı roll-up ile kazanıyor.

Santos Escobar def. Apollo Crews

Smackdown Genel Müdürü Nick Aldis, Logan Paul'u ringe davet ediyor. Ringde kim olduğunu bilmediğim üç adet takım elbiseli insan da var. US Şampiyonu Logan Paul ringdeki herkesle el sıkıştıktan sonra sözü alıyor. Bugün evinde olduğunu söylüyor Clevelandlı yıldız. LA Knight'a getiriyor tabii sözü direkt. Paul kemerini sadece 2 defa korumuş olmasıyla alakalı şikayetleri anlıyormuş ama bu yine LA Knight'ın elde edemeyeceği kadar fazlaymış. Logan Paul'un Clevaland's Finest olarak arenaya pankartı asılacakmış. Bu proje için orada galiba diğer 3 nonnik de. Neyse ufak çaplı seremoni yaşanıyor ve tepeden büyük pankart iniyor. Ama pankartta Logan Paul isminin üzerine kocaman bir YEAH yazılmış. Puhahahahaahahaha bunu sevdim. Logan Paul bunu fark edince bozuluyor tabii, çok geçmeden LA Knight alana geliyor. Knight girişten konuşuyor ve Paul ile biraz dalga geçtikten sonra asıl pankartın arka alanda olduğunu söyleyip gidiyor. LA Knight arka alanda bir Prime aracı buluyor ve bu araç Logan Paul'a ait! Knight'ın amacı bu aracı hacılamakmış puhahahahahahaha. Logan Paul koştur koştur arka alana gitse de LA Knight arabaya atlayıp çoktan kaçıyor bile.

WWE Kadınlar Tag Team Şampiyonluğu
Jade Cargill & Bianca Belair def. Isla Dawn & Alba Fyre (c) via DQ

Maçın son bölümünde çok ani bir şey oluyor ve Blair Davenport burada! Kenardaki Jade Cargill'i merdivenlere itiyor ve hakem DQ ediyor maçı bunu görünce! Şampiyonlar kaybetse de kemeri korumayı başarıyor. Heel üçlü bu saldırıyı devam ettiriyor, Jade Cargill dirense de amenna. Segmenti de ayakta kapatıyorlar, yeni bir stableımız daha oluştu sanırım.

Arka alandayız. Tiffany Stratton kırılan çantasına bakıp hüsranı yaşarken Nia Jax onun yanına geliyor ve şahane bir jest hazırlamış. Pembe bir MITB çantası! Tiff bunu görünce sevinçten havalara uçuyor adeta. Ama Nia vermeden önce hatırlatma yapıyor. Prensesler kraliçelerde bu çantayı kullanmayacak gibisinden. Sonra Nia gidiyor ve o esnada Chelsea Green ve Piper Niven geliyor Tiff'in yanına. Chelsea, Tiff'in çantaya sallıyor. Tiff ise hiç umursamadan bir soğuk şaka yapıyor ve orayı terk ediyor: "Green, Chelsea'nin rengi değildir tatlım!" Chelsea Green ise dehşete kapılıyor bir anlık.

WWE Tag Team Şampiyonluğu Maçı
The Bloodline (Jacob Fatu & Tama Tonga) def. #DIY (c)

Jacob Fatu'nun yine hayvanatlık düzeyi açtığı bir maç... Fatu, Poisonrana'ya no sell yapıyor ve Gargano'ya Superkick+Samoan Drop+Moonsault+DDT kombini uyguladıktan sonra tuşu gerçekleştiriyor ve Bloodline'a Tag Team kemerlerini getiriyor! Şov Bloodline'ın gövde gösterisiyle son buluyor.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
604
Beğeni sayısı
765
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Açılışta her şovda izlediğimiz gibi bir kavga dövüş kargaşa olmaması güzel oldu, Cody'nin üstün bitirmesi, hatta çok üstün bitirmesi soru işareti bıraktı. Neden olmasın deriz. LA Knight ve Logan Paul mevzusunu da Logan çok fazla buralarda olmamasına rağmen çok iyi işlediler. Maçı bekliyoruz. Lavuk birde çok saçma sapan oynuyor ya, tamam en... Blair Davenport'ın saçmalık delirtti. Bu yeni çanta olayını da bekliyordum, bence çok iyi tasarım olmuş, tam Tiffany Stratton temasında. Umarım bu Jacob Fatu'nun son abartılı no sell yaptığı şov olur, çünkü artık sıkmaya doğru gidiyor. Yine de Fatu tek başına bile kemeri haketti, SummerSlam öncesi fena değildi şov.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
604
Beğeni sayısı
765
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bu arada Andrade'nin Melo'yu 2 kere yenmesinden de çok rahatsızım. @Tolga @Beast Incarnate
Andrade'den münezzeh Melo'nun ilk başta bu kadar yüksek oktavdan başlatılıp sonrasında birden çaptan düşürülmesinden rahatsızım ben de. Şirket ne bekliyordu da birden bu düşüşü yaşattılar anlayamadım, LA Knight'ın kemeri aldığı senaryoda Melo'nun çok geçmeden kemere çökmesi gerekiyor.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Andrade'den münezzeh Melo'nun ilk başta bu kadar yüksek oktavdan başlatılıp sonrasında birden çaptan düşürülmesinden rahatsızım ben de. Şirket ne bekliyordu da birden bu düşüşü yaşattılar anlayamadım, LA Knight'ın kemeri aldığı senaryoda Melo'nun çok geçmeden kemere çökmesi gerekiyor.
Santos sırada o iş için baba, Melo mu Santos mu desem, son 1-1.5 senenin ödüllendirilmesi için Santos derim ben de.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Santos sırada o iş için baba, Melo mu Santos mu desem, son 1-1.5 senenin ödüllendirilmesi için Santos derim ben de.
Santos'u geçiş rakibi falan yapacaklar diye öyle tırsıyorum ki. Muhtemelen de öyle olacak, Knight kemeri kazandığı gibi Santos'u karşısına verip 1-2 posta kemeri ona koruturlar.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: