Bu Maçı İleride WrestleMania Main Eventi Olarak Görmek İster Misiniz?

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,295
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Bron’un oralarda olacağına eminim. Fatu konusuna gelirsek, gelecekte nasıl kullanılacağına dair net bir fikir oluşmadı kafamda. Bence yanına sağlam bir menajer lazım, belki de bir oluşumun lideri olması lazım. @Nature Boy

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
176
Beğeni sayısı
2,241
PG Nakit
990
1
Bron’un oralarda olacağına eminim. Fatu konusuna gelirsek, gelecekte nasıl kullanılacağına dair net bir fikir oluşmadı kafamda. Bence yanına sağlam bir menajer lazım, belki de bir oluşumun lideri olması lazım. @Nature Boy
Aslında Fatu’yu MLW’da tekli olarak gördük. O şekilde de kendisini taşıyabiliyor ancak ben bu adama menajerli yapılan işi çok yakıştırıyorum.

Ayağına nazar değmesin, buralarda göreceğiz bence de.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,712
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
WM'ye gitmek için tüm mal varlığımı harcarım.
Sen harcarsın ama burada ikilinin getirdiği reyting ayrı bir şey. Main event olmak basit bir şey değil. Bütün arenayı doldurman gerekiyor demek. Ki bahsettiğimiz arena, en büyük arena. Birisi daha WWE'ye katıldığının üstüne bir ay bile geçmemiş bir güreşçi, diğeri de NXT'den geldiğinden beri net bir başarı kazanamadı. Mesajda da şimdilik dememin nedeni bu. Belki ileride daha büyük işlere imza atarlarsa olabilir, ikisinin de ring içi gayet iyi. Ama haydi direkt me demek için erken.
Baba baştaki muhabbetler ve son 1-2 aya bakıyorum... Bizim uyumun geldiği nokta ŞAKA mı ya...
GGvmLAPWoAAjOgn.jpg:large

Böyle bir uyum için dua ettim ve yaşandı.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: