Immobile Beşiktaş'ta!

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
161
Beğeni sayısı
2,221
PG Nakit
990
1
İsminden dolayı topçu olduğunu bile bilmiyordum ya. Hayırlı olsun JK'ye.
Kanka güncel formundan dolayı falan istemeyen tayfadandım ama dalga geçme ya. Adam altın ayakkabı ödüllü golcü. Ronaldo’yu sollayıp gol kralı falan oldu. Yapma yani.

Baroš

unsettling differences
Konular
123
Beğeni sayısı
535
PG Nakit
1,545
Favori Güreşçi
CM Punk
kanka harbi ne anlatıyorsunuz siz ya
Immobile ve Rafa silva ulaşılamaz topçular değil. Beşiktaş'ın verdiği paralarda belli, adamlar seve seve gelir o kontrata. Yok tavlaymış yok Semih'le foto çekilmekmiş bunlar aşırıya kaçıyor olmadı birde 2 sezonluk dizi yapsınlar.

Caliph

british master
Konular
207
Beğeni sayısı
1,407
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Carlito
1
Immobile ve Rafa silva ulaşılamaz topçular değil. Beşiktaş'ın verdiği paralarda belli, adamlar seve seve gelir o kontrata. Yok tavlaymış yok Semih'le foto çekilmekmiş bunlar aşırıya kaçıyor olmadı birde 2 sezonluk dizi yapsınlar.
Sessiz sedasız, duyurusuz transfer yaparlar bir dahakine. İyi dedin.

atiban't

HAREM OG
Konular
61
Beğeni sayısı
538
PG Nakit
150
Favori Güreşçi
Angelico
tamam bi dahakine dümdüz duyuru videosu yapıp türkçe olimpiyatları klibi koyar jk

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,745
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Kanka güncel formundan dolayı falan istemeyen tayfadandım ama dalga geçme ya. Adam altın ayakkabı ödüllü golcü. Ronaldo’yu sollayıp gol kralı falan oldu. Yapma yani.
Dalga geçmedim usta isim harbi falso o yüzden.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: