PPV Money In The Bank Spoiler | Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu

Bero

Cm Punk'a Hasım
Konular
1,566
Beğeni sayısı
1,339
PG Nakit
4,010
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
SETH ROLLİNS FALCON ARROW YAPIYOR 1! 2! 3!!! ALLAH BELANI VERSİN DAMİAN KİCKOUT YAPAMADI BÖYLE BİR BOTCH YOK ŞİRKETTEN KOVULMA SEBEBİ ANASINI SATAYİM KDSKDKSLZLDLSLDLW.

NEYSE HAKEM BOZUNTUYA VERMEDEN 2'DE ATTI DİYE GÖSTERİYOR BİRDEN MÜZİK DUYULUYOR

DREW MCINTYIRE GELİYOR!!!!! ÇANTAYI VERİYOR VE RESMEN CASH İN GERÇEKLEŞİYOR FAKAT ÇOK GEÇMEDEN CM PUNK GELİYOR!!!!!!! CM PUNK SANDALYEYLE DREW'E ARD ARDA VURUYOR ÖLDÜRÜYOR RESMEN.

EN SONDA İSE DAMİAN DREW'E SOUTH OF HEAVEN VURUYOR VE MAÇI KAZANIYOR.

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
70
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
Punk yatacak yerin yok oğlum. Kralım fena saplayacak.

Bu arada espri bi yana kickoutu unutan 46lık küsür yaşındaki adamı şampiyon tuttular ya ne diyeyim

agaoglu23

belair
Konular
13
Beğeni sayısı
637
PG Nakit
585
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Gunther vs Priest mi Gunther vs Rollins mi derseniz net Rollins derdim, maçın böyle olacağını kestiriyordum az çok ama sonucunu beğenmedim ya. Rollins'in bu sinirinin, Drew-Punk işine dahil olacağının göstergesi olarak yorumlarım da Gunther-Damian çok sönük maç ya, daha JD iç savaşına da tease alamadık. Hayal kırıklığı.

The Brahma Bull

PG.com Kullanıcısı
Konular
2
Beğeni sayısı
19
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
The Rock
Punk yatacak yerin yok oğlum. Kralım fena saplayacak.

Bu arada espri bi yana kickoutu unutan 46lık küsür yaşındaki adamı şampiyon tuttular ya ne diyeyim
Şovu sabah izledim hala orda ne olduğunu çözmeye çalışıyorum. Gerçekten kickoutu unutabileceğini düşünmeye el vermiyor aklım. Gerçekten kickoutu mu unutmuş?

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: