Stevie Richards: Wyatt Sicks Şimdiden Bray Wyatt'ın Yaptığı Her Şeyden Daha İyi

Centria

nobody
Konular
179
Beğeni sayısı
812
PG Nakit
330
1

- Muhtemelen bu çok tartışmalı bir görüş olacak ama Wyatt Sick'i gördüğümüz iki haftanın, özellikle de Bo Dallas'ın kendisiyle yaptığı ikinci hafta röportajının Bray Wyatt'ın yaptığı her şeyden daha iyi olduğuna düşünüyorum.

-Bray Wyatt'ın yaptığından çok daha iyi, bunun nedeni Bray değil, Bo da değil. Bunun nedeni, Bray'in yapmasına izin verilmediğine inandığım bu segmentlerin kimin ürettiği veya üretilmesine izin verdiği kişilerdir.

- Bray'in Vince McMahon'ın dediğini yapmak zorunda kaldığını düşünüyorum. 'Tamam, Vince'e bu iki şeyi vereceğim ve belki de gerçekten düşündüğüm bu şeyi elde edebilirim' diye düşünüyordu Bray.

The Cerebral MadVillan

PG.com Kullanıcısı
Konular
72
Beğeni sayısı
154
PG Nakit
265
RPG Karakteri
Samoa Joe
Favori Güreşçi
Samoa Joe
Başlığa göre yorumlarsak yanlış ama açıklamaya göre yorumlarsak haklı tarafı var.
Adamın dediği gibi Vince'in olduğu Wwe gerçekten de yaratıcılıktan çok uzak bir yönetim anlayışı vardı ama Triple H yönetimin başına geçtiğinden beridir yaratıcılık konusunda çok şey vaat ediyor.

Son düzenleme:

Ensiferum

eater.of.worlds
Konular
48
Beğeni sayısı
643
PG Nakit
80
Saçmalamış. Wyatt Family ilk geldiğinde o tadı verebilmiş olmasının bir sebebi de basitliğiydi. Güreşte basitlik iyidir. Böylece komplike ve değişik şeyler yaptığınızda seyirciden reaksiyon alabilirsiniz. Wyatt Sicks geldiği ilk segmentte milletin kafasını falan patlattı (?) tüm arka alanı ele geçirdi. Ee, şimdi milleti öldürdükten sonra normal güreşçiler gibi haftaya tag team maçı mı yapacaklar?

Triple H her şeyin böyle aşırı ve uç noktalarda olmasını iyi bir şey sanıyor ama, kaybettiği büyük izleyici kitlesinden bu anlayışının çok da başarılı olmadığı anlaşılıyor.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
150
Beğeni sayısı
2,082
PG Nakit
1,090
Güreşte basitlik iyidir
Özgür hocanın en çok hak verdiğim yorumu şu ana kadar. Maalesef IRS adam çocuklarını soap opera’lara götürmüş çocukken. Kafa basitliğe basmıyor. Şurada Uncle Howdy gelene kadar acayip bir iş çıkartmıştı. Rol kasacağına kendisi olsaydı kariyerinin işini yapacaktı.

Hülya Avşmaz

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
154
PG Nakit
40
RPG Karakteri
Taylor Rotunda
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Wyatt Family seviyesinde değil henüz. Ama dediklerine katılıyorum Vince muhtemelen her şeyi daha kötü bir hale getirmiştir.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: