El Phantasmo Yapayalnız

Akashi

the front man
Konular
638
Beğeni sayısı
1,843
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan
Favori Güreşçi
Malakai Black

"Burası AEW, Jay ve Juice'un bulunduğu yer. Bana destek olmaya geleceklerini söylediler ama ikisi de burada değildi, ikisi de mesajlarıma cevap vermiyor. Kırıldım, hiç arkadaşım yok ve şu anda güreş konusunda ne hissettiğimi bilmiyorum."​

Huma

huma
Konular
36
Beğeni sayısı
114
PG Nakit
150
Bir bilgi vereyim: Kyle O'Reilly ve El Phantasmo 2005-2009 arası yani Kyle ROH'a gidene kadar ECCW adında bir Kanada indiesinde birbirleriyle sayısız kere maç yapıp beraber gelişiyorlar. Kyle, ROH, PWG, WXW ve çeşitli indielerde isim değerini yükseltirken El Phantasmo ise 2017'ye kadar ECCW'da sıkışıp kalmaya ve aynı yerde dönüp durmaya devam ediyor. 2017'de Kyle ROH'tan ayrıldıktan sonra NXT'ye gitmeden önce ki kısa 1-2 aylık indie turunda ilk maçını eski arkadaşı El Phantasmo ile yapıyor. Maçı buradan full izleyebilirsiniz, tavsiye ederim. Bu maçtan sonra El Phantasmo'nun kariyeri yükselişe geçmeye başlıyor ve Amerika/Kanada indielerinde yükselişe geçtikten sonra Japonya'ya kapağı atıyor. Bu sene Forbidden Door'da bu maziden iyi hikaye çıkartırlar diye Kyle vs. Phantasmo yaparlar diye düşünmüştüm ama gerçekleşmedi. AEW'ya gelirse tag team veya birbiri ile güreşirlerse yeniden El Phantasmo adına kariyer yükselişi olabilir.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: