RPG PWI 100

Kras Mazov

Tractatus
Konular
34
Beğeni sayısı
1,318
PG Nakit
170
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
O karakterin çok güzel lore’u vardı da anlaşılmadı. Fazla katmanlı karakter oynamayacağım.
Devam etsen anlardık ama büyük ihtimalle. Ama o dediğin oluyor, istediğin kadar derin ol insanların anlamayacağı derinliğe inersen karakter istediğin gibi yürümüyor.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,034
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Devam etsen anlardık ama büyük ihtimalle. Ama o dediğin oluyor, istediğin kadar derin ol insanların anlamayacağı derinliğe inersen karakter istediğin gibi yürümüyor.
Karakterin anlaşılması için uzun uzadıya bir şeyler yazmam gerekiyordu. Yazmaya da başlamıştım ama karakter anlaşılana kadar başka yöne yöneldiğinden heves de gitti. Ekibin suçu da değil. Genel olarak zor bir şey yapmak istedim, patlamasına şaşırmıyorum.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
34
Beğeni sayısı
1,318
PG Nakit
170
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Karakterin anlaşılması için uzun uzadıya bir şeyler yazmam gerekiyordu. Yazmaya da başlamıştım ama karakter anlaşılana kadar başka yöne yöneldiğinden heves de gitti. Ekibin suçu da değil. Genel olarak zor bir şey yapmak istedim, patlamasına şaşırmıyorum.
O dönem sen de yoğundun sanki normalde karakterin üzerinde duracak daha çok vaktin oluyordu. En azından Hobbs öyleydi.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: