RPG garzalar... unutmaz

Konular
58
Beğeni sayısı
1,259
PG Nakit
730
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Yanarım yanarım da şu Meksikalıların kendi arasında yapamadığı şu Triple Threat'e yanarım abi. Karaktere verdiğin ara olmasa muhtemelen şu an triple crownlardan birisi olacaktın ama bu sefer de x2 yapamayacaktık abi her işte bir hayır vardır diyelim ehehehehe. Dediğim gibi keşke Meksikalılar arasında daha derin bir şeyler izleyebilseydik (devam edebilsen öyle olacak mıydı bir fikrim yok ama) hep bunu istemiştim. Nasip değilmiş, artık yeni karakterinle kafa kafaya geleceğimiz günleri bekliyoruz. GM olduktan sonraki gimmickte gördüğüm en komik işlerden biriydi bir yıllık süreçte, sayende Humberto her gördüğümüzde izlettiğinden daha fazlasını hissettiren bir karakter olacak. Respect der başka bir şey demeyiz. ✌️

Mamy D Way

🍓
Konular
30
Beğeni sayısı
385
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
Verdiğin emekler için teşekkür ederiz ağabey. Oyunculuğunu beğendiğim ve gerçekte çok da belirgin olmayan bir karakteri buralara kadar getirmek kesinlikle sana yazan bir şey. Gerçek hayatta konuşmak için çok vaktimiz olmadı ancak oyunu çok konuşmak istediğim oyunculardan birisiydin. Bu konu belki de bir süre içimde kalacak çünkü oyun da olsa dizi gibi değerlendirmek her zaman hoşuma gitmiştir ve az çok senin de hikayeye nasıl baktığını merak ediyordum. Mental olarak daha iyi hissettiğin günlerin gelmesini dilerim, garzaların unutmadığı gibi biz de seni unutmayacağız.

Her zaman büyük konuşmam ancak senin gibi oyuncular (bunu kendimi de dahil ediyorum) ne kadar yoğun olursa olsun ne kadar hayatı farklı yönlere evrilirse evrilsin rpg'den kopamıyor. Bekliyor olacağım, dahil olduğun hikayeleri topluca olan bir buluşmada değerlendirme dileği ile...

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: