WWE'de ki Samoalı Hakimiyetini Yanlış Buluyorum

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,542
Beğeni sayısı
1,306
PG Nakit
3,490
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Arkadaşlar Samoalılar'da ciddi bir artık var. Bu artış iyi bir şey değil. Şimdiden ana kemere göz diktirler Cody WrestleMania'ya kadar bunlarla uğraşacak. Belki de ihtimali az ama kemeri kaybedecek ve bu adamlar nesilden nesile aktaracak bu kemeri. Orton ve Owens desen onlar da bu adamlarla meşgul. Ben Owens'ı merdiven maçında izlemek isterdim.

Velhasıl samoalı artışı sıkıntılı boyutlarda ve daha Roman falan da gelmedi. Bir kabile savaşı uğruna değer mi göreceğiz. Elemanların hepsi de aynı Superkick falan filan. Artık smackdown izlemeyi de yavaştan bırakacak gibiyim. Bu arada bu kabileden kurtulan Jey Uso'yu kutluyorum, destekcisiyim.

Bu kabilede hiç Giant adam yok mu Omos gibi olur Braun gibi olur. Ben böyle adamlardan keyif alıyorum. Cody'de salsın artık kemeri sıktı. Konuyla alakasız yerlere gitmeden burada bitireyim.

Kemal Kılıçdaroğlu yeniden genel başkan olabilir bu arada gelişmeleri haber edeceğim.

@muad'dib @Spear of Chaos @The MANIAC @The Lunatic Fringe @Kero @Hacken @agaoglu23 @Styles Clash @Gloom @Akashi @Prophet @KALKTI!!!! @Coup de Grâce @Baroš @Johnkorey @Johnny Sack @Nature Boy @Beast Incarnate @Broken Dreams

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,495
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Omos ekran süresi bulamazken adını bile bilmediğimiz adamların süperstar diye bize yutturulmasından rahatsızım kardeşim. NXT'de şark görevini yapmadan hazıra konan bu adamlarla savaşacağız.

Ganbarimasu

Ayın Üyesi
Konular
262
Beğeni sayısı
567
PG Nakit
925
Omos ekran süresi bulamazken adını bile bilmediğimiz adamların süperstar diye bize yutturulmasından rahatsızım kardeşim. NXT'de şark görevini yapmadan hazıra konan bu adamlarla savaşacağız.
Bu düşünceyi doğru bulmuyorum. Güreşçiler NXT'den çıkıp ana kadroya gelene kadar yüzleri eskiyor. Biz Sheamus gibi Alberto del Rio gibi debut yaptıktan 1-2 ay sonra ana kemer alan adamları özledik. Bron Breakker mesela bu adama direkt ana kemer verseniz ne olurdu hiç sırıtmazdı.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,405
Beğeni sayısı
3,719
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,495
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Bu düşünceyi doğru bulmuyorum. Güreşçiler NXT'den çıkıp ana kadroya gelene kadar yüzleri eskiyor. Biz Sheamus gibi Alberto del Rio gibi debut yaptıktan 1-2 ay sonra ana kemer alan adamları özledik. Bron Breakker mesela bu adama direkt ana kemer verseniz ne olurdu hiç sırıtmazdı.
Gelen de Sheamus falan değil ki abi Zilli Fatu, Tanga Tonga. AJ Styles getirseler başım üstüne.

Pasaport işlemlerimi başlattım beyler seneye debutum var beklerim Cumartesi PPV'de uçak çekeceğim. @Beast Incarnate @Bero @Johnny Sack @The Lunatic Fringe @Nature Boy @Hacken
Samoalı Ali şekli kemerlere ambargo koyarsın.

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
591
PG Nakit
435
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: