Ricochet WWE'de Bir Daha Görünmeyecek

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,405
Beğeni sayısı
3,719
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Geçtiğimiz hafta Ricochet'nin WWE'de bir kez daha görünebileceğine ilişkin spekülasyonlar ortaya atılmışsa da bugün WWE'de konuşulanlar arasında bunun olmadığı ve Ricochet'nin şirketteki işinin bittiği yönünde bir inancın olduğu belirtilmiş PWInsider tarafından.

Ricochet hala şirketin dahili listesinde yer alıyor. Temmuz ayı içerisinde sözleşmesinin bitmesiyle serbest kalması bekleniyor.​

Kero

evleniyormuşsun
Konular
421
Beğeni sayısı
668
PG Nakit
125
AEW kadrosuna bir WWE artığı daha eklenecek. Ama tam AEW'lik adam, orada güzel maçlar çıkarabileceği çok insan var. Zaten kendisi uçan kaçan bi eleman ve AEW böyle elemanları sever. Rey Fenix olsun, Ospreay olsun, Matt & Nick Jackson olsun güzel maçlar çıkarabileceği insanlar var. Beklemedeyiz.

Kara

-
Konular
146
Beğeni sayısı
1,212
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Ait olduğu yere gidecek valla, WWE'de verim veremiyordu son bir kaç yıl.
Uçan zıplayan taklacı adamların yetenekli olduğu inancı yordu vallahi ya.. WWE en fazla merdiven maçlarında verim alabilir kendisinden. Herifçioğlunda benim kadar güreşçilik yeteneği var. Ben sadece takla atamıyorum.

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
591
PG Nakit
435
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Uçan zıplayan taklacı adamların yetenekli olduğu inancı yordu vallahi ya.. WWE en fazla merdiven maçlarında verim alabilir kendisinden. Herifçioğlunda benim kadar güreşçilik yeteneği var. Ben sadece takla atamıyorum.
Evlat kontenjanından Kofi varken kalanına bence de gerek yok kral ya valla. 4 senedir 1 tane iyi promosu yok herifin.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: