WWE'nin Hikuleo İçin Telifini Aldığı İsim

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,405
Beğeni sayısı
3,719
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
images

Antitez.

Huma

huma
Konular
28
Beğeni sayısı
66
PG Nakit
100
Bilmiyorsun demek canım. Adamı şirketten tepikleyerek kovdular.
Yaani, Vince'in hâlâ orada bazı yetkilerinin olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar basına Vince ile aramızda bağ yok dense de geçen Vince'in davasında WWE'nin, Vince tarafında olduğunu söyleyen ama nedense hiç bir yerde gündem olmayan haberi hatırlatmak isterim.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,044
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Yaani, Vince'in hâlâ orada bazı yetkilerinin olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar basına Vince ile aramızda bağ yok dense de geçen Vince'in davasında WWE'nin, Vince tarafında olduğunu söyleyen ama nedense hiç bir yerde gündem olmayan haberi hatırlatmak isterim.
Yönetimde değil ve hisselerinin tamamını sattı. O haberi gördüm. Muhtemelen kurucunun bu konuda hüküm giymesi borsada kötü tepkilere sebep olacağı için izin arkasında duruyorlar.

Huma

huma
Konular
28
Beğeni sayısı
66
PG Nakit
100
Yönetimde değil ve hisselerinin tamamını sattı. O haberi gördüm. Muhtemelen kurucunun bu konuda hüküm giymesi borsada kötü tepkilere sebep olacağı için izin arkasında duruyorlar.
Söylediğim ithamın elbette kanıtı yok. Vince'in beyninden nasıl bookinglerin çıktığını bildiğimiz için şuan yapılan bookingi Vince'in yaptığını düşünüyorum. Samoa bağlantılı, vasat ve vasatın altı güreşçileri toplayıp neredeyse aynı isim ve aynı soyadı vermek tam Vince hareketi. Triple H'in böyle bir şey yapacağını sanmıyorum

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,044
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Samoa bağlantılı, vasat ve vasatın altı güreşçileri toplayıp neredeyse aynı isim ve aynı soyadı vermek tam Vince hareketi. Triple H'in böyle bir şey yapacağını sanmıyorum
Kalınlaştırdığım yerin üzerinde hiç durmuyorum çünkü başlı başına yanlış bir önerme.

İsim mevzu WWE’nin karakteri oldu. Getirdikleri güreşçilerin markalarını sıfırdan geliştirdikleri için buna sahip olmak istemekle alakalı. Ancak Triple H döneminde bu durum da esnedi. Aksi takdirde Tama Tonga ve Tanga Loa’yı bu isimlerle, bu sunumla görmezdin.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: