(NXT Spoiler) | “Görünüşe Göre Hepiniz İyi Bir Yerdesiniz”

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
218
PG Nakit
100
Bu gidişle de edemezsin. Bir dahakine air reply yerine doğrudan ment atarsan sevinirim. Eşimiz dostumuz “ne diyor bu yine” diye yollamasa haberim bile olmayacak.
Açılan konuya genel bir yorum attım kral bir dahakine sana özel bildiri gönderirim attığım her mesaj için. Eşin dostun bunu vazife edindiğine göre mesajın senden başka alıcılarının olduğu ortada. O yüzden sana etiket atmama gerek yok. Sadece sana yazmak istesem yazarım, sorun değil benim için. Aynı tavsiyeyi "ne diyor bu yine" diyen eşine dostuna iletebilirsin. İlk cümledeki kabadayılıkla ne amaçladın bilmiyorum da ben pek girmem o işlere söylemiş olayım.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,034
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Açılan konuya genel bir yorum attım kral bir dahakine sana özel bildiri gönderirim attığım her mesaj için. Eşin dostun bunu vazife edindiğine göre mesajın senden başka alıcılarının olduğu ortada. O yüzden sana etiket atmama gerek yok. Sadece sana yazmak istesem yazarım, sorun değil benim için. Aynı tavsiyeyi "ne diyor bu yine" diyen eşine dostuna iletebilirsin. İlk cümledeki kabadayılıkla ne amaçladın bilmiyorum da ben pek girmem o işlere söylemiş olayım.
Konuyu açan benim ve konunun içerisindeki yorum bana ait. Herhangi bir yorumu, muhatabına bildirmeden eleştirmek hangi tartışma kültüründe var bilmiyorum. 🤷‍♂️

İnsanların düşüncelerini beğenmeyebilir, eleştirebilirsiniz. Bunu bir kere seviyeli bir şekilde herhangi birisi ile tartıştığını görmedim ama. Kaçak güreşmek sözünün tanımı gibisin vesselam.

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
218
PG Nakit
100
Konuyu açan benim ve konunun içerisindeki yorum bana ait. Herhangi bir yorumu, muhatabına bildirmeden eleştirmek hangi tartışma kültüründe var bilmiyorum. 🤷‍♂️

İnsanların düşüncelerini beğenmeyebilir, eleştirebilirsiniz. Bunu bir kere seviyeli bir şekilde herhangi birisi ile tartıştığını görmedim ama. Kaçak güreşmek sözünün tanımı gibisin vesselam.
Aynen abi. Forumdaki genel tavırla ilgili eleştirilerimi sana danışarak ileteceğim bundan sonra. Üstüne alınıyorsan ve söyleyecek bir şeyin varsa cevap verebilir, seviyesiz olduğumu düşünüyorsan engelleyebilirsin eşin dostunla birlikte. Sana neyi ne için yaptığımı kanıtlayamayacağım maalesef. İyi geceler.

Huma

huma
Konular
26
Beğeni sayısı
61
PG Nakit
50
Bence şirketlerin bu tür atışmalar güreşi daha keyifli hale getiriyor. Her ne kadar şuan yapılanlar WCW-WWE'nin birbirine yaptığının çeyreği kadar olmasa da. Umarım zaman geçtikçe WWE, tıpkı diğer şirketlerle iş yapma duvarını yıktığı gibi güreşçilerin serbest laf sallama duvarını da yıkar. AEW ağırlıklı izleyen biri olarak bile Punk'ın, MMA Hour röportajının ortalığı kızıştırmasından büyük keyif aldım.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,034
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Bence şirketlerin bu tür atışmalar güreşi daha keyifli hale getiriyor. Her ne kadar şuan yapılanlar WCW-WWE'nin birbirine yaptığının çeyreği kadar olmasa da. Umarım zaman geçtikçe WWE, tıpkı diğer şirketlerle iş yapma duvarını yıktığı gibi güreşçilerin serbest laf sallama duvarını da yıkar. AEW ağırlıklı izleyen biri olarak bile Punk'ın, MMA Hour röportajının ortalığı kızıştırmasından büyük keyif aldım.
90lardaki atışmanın sebebi seviye olarak iki şirketin de aynı seviyede olması. Şu anda WWE çok büyük olduğu için AEW veya herhangi bir şirketi hedef gösteren açıklama onlara zarar vermek yerine reklam sağlamış oluyor. O yüzden ya NXT’de ya da medyada soru gelmesi halinde duyuyorsun böyle şeyleri.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: