Hazırlık Maçı | Polonya - Türkiye

Kim Kazanır?

• Polonya

Oy: 0 0.0%
  • Türkiye

• Berabere

• Kullanılan toplam oy
    0

Re7o

Capeless Crusader
Konular
296
Beğeni sayısı
279
PG Nakit
545
Favori Güreşçi
The Rock
Bu kaosu gördükten sonra Türkiye gruplarda elenir bahsine parayı bastık ya. Onun topçusu, bunun torpili falan derken gene bir turnuva daha çöp olacak. Milli takım diye bir şey olmamalı argümanını desteklemeye devam.

Baroš

🦁
Konular
88
Beğeni sayısı
442
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Ulan neresinden tutsan elinde kalacak bir mesaj. İnşallah bu oyunla bir şeyler yaparız da ben haksız çıkarım. Çıkmazsam seninle çok büyük dalga geçerim, haberin olsun.
Ben başarı ile ilgili bir beyanda bulunmadım, mesajı g*tün yerine gözünle okumaya dene önce. Çer çöp çektiğin adamların istatistiklerine, oynadığı takımın başarısına bak. Takım uçuyor da tek sorun gs topçuları sanki. Bu bir takım oyunu, 1-2 topçuyla başarılı olunacağını düşünüyorsan yazık kafana. Ben adam gibi çıkar Yunus'un seçilmesini bile tartışırım ama sizde onu yapacak maça yok. Dalga geçerim diye laf kaşarlığı yapacağına düzgün bir mesaj at da tartışalım üstüne. Öyle dalga geçmeye yelteneceğin bir adam da değilim ayrıca, bu da aklında bulunsun.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Ben başarı ile ilgili bir beyanda bulunmadım, mesajı g*tün yerine gözünle okumaya dene önce. Çer çöp çektiğin adamların istatistiklerine, oynadığı takımın başarısına bak. Takım uçuyor da tek sorun gs topçuları sanki. Bu bir takım oyunu, 1-2 topçuyla başarılı olunacağını düşünüyorsan yazık kafana. Ben adam gibi çıkar Yunus'un seçilmesini bile tartışırım ama sizde onu yapacak maça yok. Dalga geçerim diye laf kaşarlığı yapacağına düzgün bir mesaj at da tartışalım üstüne. Öyle dalga geçmeye yelteneceğin bir adam da değilim ayrıca, bu da aklında bulunsun.
Benim yazılanı okumadığımı söyleyip strawman yapman çok büyük talihsizlik. Üslup desen yok. Turnuvadan, futboldan alakasız dalga geçebileceğim bir dolu materyali şu mesajında vermişsin. Yatar kalkar haline gülerim mesela.

Baroš

🦁
Konular
88
Beğeni sayısı
442
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Benim yazılanı okumadığımı söyleyip strawman yapman çok büyük talihsizlik. Üslup desen yok. Turnuvadan, futboldan alakasız dalga geçebileceğim bir dolu materyali şu mesajında vermişsin. Yatar kalkar haline gülerim mesela.
Bu mesajı hangi kafayla atmışım ben? Kusura bakma tamamiyle haklısın. Diğeri konuya gelirsek, bu benim topçum diğerlerini linçlemem lazım kafasını bırakmak lazım. En azından genç topçularımız için kaos olmaması lazım, başarılı olamasak bile onların tecrübe edinmesi güzel olur önümüzdeki turnuvalar için. Tartışmalı seçimler kesinlikle var fakat bu konu turnuva sonrası konuşulması gereken bir konu. Normalde böyle bir çıkış yapmazdım gerginliğime geldi muhtemelen tekrardan kusura bakma dostum.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Bu mesajı hangi kafayla atmışım ben? Kusura bakma tamamiyle haklısın. Diğeri konuya gelirsek, bu benim topçum diğerlerini linçlemem lazım kafasını bırakmak lazım. En azından genç topçularımız için kaos olmaması lazım, başarılı olamasak bile onların tecrübe edinmesi güzel olur önümüzdeki turnuvalar için. Tartışmalı seçimler kesinlikle var fakat bu konu turnuva sonrası konuşulması gereken bir konu. Normalde böyle bir çıkış yapmazdım gerginliğime geldi muhtemelen tekrardan kusura bakma dostum.
Bana karşı olan üslubuna çok takılmadım da hakikaten talihsiz oldu bana karşı çıkma şeklin. Ama özür dilediğin için uzatmayacağım. Konuya geçersek;

Kendi oyuncumun üzerinden konuşmadım fark ettiysen ilk mesajda. Hakan güzellemesi ve "wonderkid"ler vurgusu ile çıktım. Gidip SEMİH NİYE OYNAMADI, NİYE SÜRE ALMIYOR diye veryansın etmedim; Oyun kurgusunun kimin üzerine kurulduğundan bahsettim.

Serie A'da yılın orta sahası olan adamı biz senelerdir kullanamıyoruz. İlk defa bu sene Arda ve Kenan'la birlikte uyum yakaladığı bir sistem oluşmuşken maça Kerem ve İrfan ile çıktı hoca. Oyun ritimsizleşince, kanatlardan karavana şutlar geliyor, öne forvet diye koyduğumuz 18 yaşındaki çocuğun ayağına top değmiyor. Sonra diğer takımların taraftarları gelip çocuğun instasında anasına bacısına sövüyor. Turnuva açısından zerre önemi olmayan iki maçta, elinde forvetin yokken, adam akıllı süre verilmeyip, denenmiyorsa bunu eleştiririm. Bu dediğimi anladığı halde bunu takımcılık olarak gören olursa da çok ciddiye almam. Her maç Hırvatistan maçı gibi olacak diye bir şey yok. Sizin takımda yeri geldiğinde bek oynatılan adamdan (bu arada, Barış çok iyi topçu. Sadece forvet değil.) bugün forvet devşirme inadı devam ederken kimin takımcılık yapıp adam linçlediğini herkesin sorgulaması gerekir.

İlk mesajında bir de takımcılık üzerine devam edip, araya Cenk'i de sıkıştırdığını gördüm. Ben kendi takımımda beğenmediğim adamı niye milli takıma layık göreyim? Nitekim övdüğüm oyuncular arasında bahsetmedim mesajlarımda.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: