İnternet Ücretlerine BTK Kararıyla Zam Yapıldı

Johnkorey

AgnostikMuezzin
Konular
523
Beğeni sayısı
1,255
PG Nakit
1,355
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Superonline bana birkaç senedir 1 yıllık taahhüt sunup ilk 6 ay x ikinci 6 ay z TL şeklinde fiyat sunuyordu. Mart 2025'te en az 600 öderim böyle giderse.

Hacken

Joe Hendry
Konular
10
Beğeni sayısı
1,086
PG Nakit
280
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Ne aldın internet Türknet dışı kerizlik çünkü 1 gigabit destekliyo.
Turknet’i kendi evimde kullanıyorum. Daha birkaç gün önce 3-4 gün falan arıza oldu hiç internet sağlayamadılar aile evinin oraya. Ara ara da geceleri kesinti yaşadım ben ki bu sadece benlik bir sorun değil. Levent’teki, Bakırköy’deki arkadaşların da başına geliyor bu gece kesilmesi. Hızı on numara eyvallah ama sağ olsunlar telefonun paketi bitti işler sebebiyle.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
643
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Ne aldın internet Türknet dışı kerizlik çünkü 1 gigabit destekliyo.
Kredi kartsız taksitli cihaz sattıklarından(Kulaklık, telefon vesaire) Türk Telekomdayım hâlâ çünkü cihaz taksiti falan var. Bitiyor başka cihaz alıyorsun falan. Herkesin sebebi farklı.

Johnkorey

AgnostikMuezzin
Konular
523
Beğeni sayısı
1,255
PG Nakit
1,355
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Turknet’i kendi evimde kullanıyorum. Daha birkaç gün önce 3-4 gün falan arıza oldu hiç internet sağlayamadılar aile evinin oraya. Ara ara da geceleri kesinti yaşadım ben ki bu sadece benlik bir sorun değil. Levent’teki, Bakırköy’deki arkadaşların da başına geliyor bu gece kesilmesi. Hızı on numara eyvallah ama sağ olsunlar telefonun paketi bitti işler sebebiyle.
Turknet kendi altyapısıyla hizmet vermediği yerlerde bayağı sıkıntılı. TT ekstra zorluk çıkarıyor kendilerine açık açık dillendirmeseler de.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
34
Beğeni sayısı
1,319
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Kredi kartsız taksitli cihaz sattıklarından(Kulaklık, telefon vesaire) Türk Telekomdayım hâlâ çünkü cihaz taksiti falan var. Bitiyor başka cihaz alıyorsun falan. Herkesin sebebi farklı.
Sohbeti o daha iyi biliyor çünkü bizim oraya taşınıyor. Mesela ben Halkalı'ya taşındım orada altyapı düzgün olmadığı için Türknet almadım. Daha çok aramızda bir şey bu.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: