Beşiktaş'ın Yeni Teknik Direktörü Van Bronckhorst

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,003
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Hocayı sezon başına kadar nefret söyleminden sakınabilirsek iyi iş yapması mümkün (@Hacken hocadan alınan uzman görüşü ile adama güvendik). Kör gözlerden sakınalım arkadaşlar.

Hacken

Joe Hendry
Konular
10
Beğeni sayısı
1,072
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Hocayı sezon başına kadar nefret söyleminden sakınabilirsek iyi iş yapması mümkün (@Hacken hocadan alınan uzman görüşü ile adama güvendik). Kör gözlerden sakınalım arkadaşlar.
Ya tek bir sıkıntı var burada. @KALKTI!!!! ’nın mesajı daha da açarak konuşursam, bu Hollandalıların eskiden beri süregelen yetenek temelli modernize total futbolunun (ana anlayışı ne olursa olsun çoğunun mayasında bu var), hem bu ülkenin futbol anlayışına hem de takım yapısına uyduramama ihtimali.

Son düzenleme:

Styles Clash

Sword of the Morning
Konular
88
Beğeni sayısı
1,404
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
Ya tek bir sıkıntı var burada. @KALKTI!!!! ’nın mesajı daha da açarak konuşursam, bu Hollandalıların eskiden beri süregelen yetenek temelli modernize total futbolunun (ana anlayışı ne olursa olsun çoğunun mayasında bu var), hem bu ülkenin futbol anlayışına hem de takım yapısına uyduramama ihtimali.

Şu kelimeden sonrası zaten her şeyi açıklıyor. Şenol ile bu yüzden devam etmeliydik.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,003
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Takım yapısı işi sorun değil çünkü ortada takım yok. Yönetim büyük çuvallamazsa neredeyse herkes değişecek. Hoca kafasına göre takım kurar. Ben ama bir Sportif Direktör isterdim dünyayı bilen.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: