FIFA 2K Geliyor!

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
EA'in FIFA ismini bırakması aslında iyi olabilir ya. Yeniden sağlam bir alternatif görmek güzel olacak.
2k’den beklentim sağlam offline modları. Nba’de MyGm ve kariyer modlarının başarıları ortada. Ea’de TD kariyeri çok kötü.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
296
Beğeni sayısı
279
PG Nakit
545
Favori Güreşçi
The Rock
Oley be hayali bir şehirde ölü npclerin etrafında anlamsızca sağa sola koşup berbat seslendirmeler eşliğinde beatbox challengelı kariyer modu oynayacağız.

Konular
58
Beğeni sayısı
1,263
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
NBA Live varken çok güzel işler yapıyordu 2K. Ben yine o şekilde, dört-beş sene çok güzel oyunlar getireceğini 2K tek kaldığında yine şu anki NBA ve WWE oyunları gibi rezalet işler göreceğimizi düşünüyorum. İlk 4-5 sene önemli tabii.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,931
Beğeni sayısı
1,489
PG Nakit
385
1
2k’den beklentim sağlam offline modları. Nba’de MyGm ve kariyer modlarının başarıları ortada. Ea’de TD kariyeri çok kötü.
Aynı şekilde. Tamamen offline modlarla ilgileniyorum. 2K'nın kariyer modu da bayatlamıştı bu arada bence. 24'ü oynamadım ama offline modlara da farklı tatlar katabilirler ya.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Aynı şekilde. Tamamen offline modlarla ilgileniyorum. 2K'nın kariyer modu da bayatlamıştı bu arada bence. 24'ü oynamadım ama offline modlara da farklı tatlar katabilirler ya.
İki oyunun offline’ını yan yana koy, farkı görürsün. İki şirket de microtransaction delisi tamam ama 2k tarafı istediğinde şahane kariyer modları çıkarıyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: