WWE'nin AEW'dan Sıradaki Transferinin O İsim Olmasına Ne Dersiniz?

Hacken

Joe Hendry
Konular
14
Beğeni sayısı
1,306
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Andrade ilgi çekici biri olmasa anlayacağım gördüğü muameleyi de piyasada sertbeste çıktığı gibi her şirketin ilgisini çeken bir adama bu muameleyi çekmek baya boş iş.

Ben bu konuda genel kanının aksine benzer düşünüyorum senle. Herhangi bir adam hiç değil; yakın dönemde iyi kullanıldığında özellikle ring içinde neler verdiği ortada. İyi bir hikaye ile desteklendiğinde ana kadroda gayet düzgün kullanılır. Ha istemiyor musun eyvallah, at NXT’ye yarsın ortalığı.

Starks konusuna gelirsek aşırı beğendiğim bir güreşçi. Nerede olursa olsun üstleri zorlayabilecek potansiyeli var uzun vadede.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Starks konusuna gelirsek aşırı beğendiğim bir güreşçi. Nerede olursa olsun üstleri zorlayabilecek potansiyeli var uzun vadede.
Bu potansiyeli burada çıkartamıyorsa başka yere gitmesi lazım. İş bu kadar basitken şirketçilik (seni kastetmiyorum tabii) yapmanın anlamı yok.

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,842
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Dönüp kendine baksın 3H. Andrade ilgi çekici biri olmasa anlayacağım gördüğü muameleyi de piyasada sertbeste çıktığı gibi her şirketin ilgisini çeken bir adama bu muameleyi çekmek baya boş iş.

Piyasaya güçlü üçüncü bir şirket daha lazım.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Üzerimden gönderme yapma ulan.
Abi genel olarak bir kesimin düşüncesi böyle olduğundan (yani şahsi bir yanıt değil) doğrudan alıntı yapmadım. Söylediğimin yanlış olduğunu, ya da kendisini itham ettiğimi düşünen birisi olursa ment atar, ayrıca konuşuruz.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: