EURO 2024 Sohbet Konusu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,365
Beğeni sayısı
3,661
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
192px-UEFA_Euro_2024_official_logo.png

GJoVbhwXAAAiCQ-.jpeg

Turnuva hakkında her şeyi bu konu altından konuşabilirsiniz.​

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,241
PG Nakit
965
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Bizim konu acilmis. Bayiliyorum sampiyonalara. Bu turnuvada gruptan cikacagimizi dusunuyorum. Zaten diger turda Fransanin cikma ihtimali vardi yanlis hatirlamiyorsam. Dogal omrumuz neyse onu cikarsak yeter.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
794
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
TFF'nin takımını tutmak içimden gelmediği için en çok Türk nüfusa sahip 2.ülke olan Almanya'yı destekleyeceğim.

Centria

nobody
Konular
165
Beğeni sayısı
775
PG Nakit
300
1
TFF'nin takımını tutmak içimden gelmediği için en çok Türk nüfusa sahip 2.ülke olan Almanya'yı destekleyeceğim.
Türklere karşı ırkçı olduğun için ve hayranı olduğun milletin FIFA ve EURO'da resmi bir takımı olmadığı için (özerk var o kadar) Almanya'yı destekleyeceksin. Yalan söylemene gerek yok

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
794
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Türklere karşı ırkçı olduğun için ve hayranı olduğun milletin FIFA ve EURO'da resmi bir takımı olmadığı için (özerk var o kadar) Almanya'yı destekleyeceksin. Yalan söylemene gerek yok
Alakası yok. Buyukeksi gidene kadar bir Fenerbahçeli olarak Türklerin menfaati en sağlıklı nasıl desteklenirse onu yapıyorum. Altıntop elindeki TFF milli takımını destekleyen Fenerbahçelilerin de kendisi bilir.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: