HBK: Rhea Ripley Chyna'yı Kesinlikle Geride Bırakacak

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
WWE Hall of Famer Shawn Michaels, SportsKeeda ile yakın zamanda yaptığı bir röportaj sırasında Rhea Ripley'in, Chyna'nın başardığı her şeyi "kesinlikle" geride bırakacağını söyledi:

"Chyna nadir ve eşsiz insanlardan biriydi. Bence kadın güreşinin çehresini büyük ölçüde değiştirdi. Bu yüzden sanırım Chyna'nın her zaman etkisinde olacağım. Bence ondan öncekilere hiç benzemiyordu. Ama bakın, Rhea da kesinlikle favorilerimden biri. NXT'ye katıldığı günden beri onun özel biri olduğunu görebiliyordum ve kariyerinin bir parçası olmak için elimden gelen her şeyi yapmak istedim. NXT UK'de bizimle başladığında, size söylüyorum, onun büyüdüğünü görebiliyordunuz, özgüveninin arttığını görebiliyordunuz, gelişmesini ve harika bir sanatçıya dönüşmesini izleyebiliyordunuz ve sonra buraya NXT'ye geldi, bu yükselişi sürdürdü. Bu yüzden ana kadrodaki başarısı beni hiç şaşırtmadı ve o hala çok genç. Chyna'nın başardığı her şeyi kesinlikle ve kesinlikle geride bırakacak ama bunun Joanie'nin WWE'ye ve genel olarak bu spora yaptığı katkıyı asla ortadan kaldıracağını sanmıyorum."

77a92-16762979999511-1920.jpg

Kaynak

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: