Ankaragücü 1. Lig'e Düştü, Emre Belözoğlu Gönderildi

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,047
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
İmalat-ı Harbiye gibi muazzam bir hikayeye sahip takımı balicilerin, serserilerin sığınağı olması canımı hala çok sıkıyor. Bir daha süperlige çıkmasınlar. Gençleri bekliyorum.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,575
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Emre’nin bu antrenörlük işlerini yeniden bir düşünmesi lazım. Orta sıralardan aldığı fena kadrosu olmayan takımı küme düşürdü. Bizdeyken bizi de düşürüyordu az daha

Okumuş adamın hali bambaşka oluyor. Direkt silip atmış diyemiyor.

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,262
PG Nakit
1,065
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Ne kadar taktiksel bilgin olursa olsun öfke kontrolün varsa, insan ilişkilerinde beceriksizsen başarılı olamazsın. Emre'nin mafyatik tavırları yabancılara çok abes geliyordur. Başakşehir'deyken o soyunma odasında milletin anasına bacısına sövmeler falan. Geleneksel bir yönetim anlayışı var. Bunlar artık eskide kaldı. Ankaragücü yerine Konyanın düşmesini isterdik ama orası ayrı.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,407
Beğeni sayısı
3,724
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Ne kadar taktiksel bilgin olursa olsun öfke kontrolün varsa, insan ilişkilerinde beceriksizsen başarılı olamazsın. Emre'nin mafyatik tavırları yabancılara çok abes geliyordur. Başakşehir'deyken o soyunma odasında milletin anasına bacısına sövmeler falan. Geleneksel bir yönetim anlayışı var. Bunlar artık eskide kaldı. Ankaragücü yerine Konyanın düşmesini isterdik ama orası ayrı.
Taktiksel bir bilgisi de yok ki. Tolunay Kafkas bile geçen sene ligde tuttu takımı, ki ben geçen sene Tolunay’a bile tonla laf ediyordum çünkü Ankaragücü’nün kadrosu oldukça kaliteli bir kadro. Emre sezon başında Başakşehir’le de 0/3 başlamıştı, neyse ki Başakşehir hamlesini erken yapıp Çağdaş Hoca ile anlaştı ve günün sonunda Başakşehir bu sezon Avrupa kupalarına gidiyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: