Az Daha Ölüyordum

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,479
Beğeni sayısı
1,280
PG Nakit
3,490
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Beni az çok tanırsın niye yalan söyleyeyim seni çok severim biliyorsun ama bu yorumun o kazanın verdiği acıdan daha çok canımı yaktı.
Reis senin Hasım çok ya yalan söylediğini düşünmesinler diye dedim ama sen yanlış anladın galiba geçmiş olsun.

Black Widow

İnaktif PG hesabı
Konular
782
Beğeni sayısı
761
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Geçmiş olsun Pelin Karahan.
Bari burda yapma be reis çenemi direksiyona vurdum gülemiyorum ağrıdan eyvallah. Bugünden sonra bir daha zor girerim foruma yeni bir işe girdiğim için vaktim hiç olmayacak artık (Az vaktim var yalan yok ama o vakti kitap okumak için kullanacağım.)

Black Widow

İnaktif PG hesabı
Konular
782
Beğeni sayısı
761
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Reis senin Hasım çok ya yalan söylediğini düşünmesinler diye dedim ama sen yanlış anladın galiba geçmiş olsun.
Canını yerim boş ver sadece geçmiş olsun demeden böyle bir şey yazınca garibime gitti. Bu durumda bile hasımlık yapıyorlarsa o onların ayıbı zaten forumu saldım ya hasım kalmayalım bence herkesten özür diledim zaten iki günlük dünya araba 4 veya beş parmak daha gitseydi ben yoktum şu an.

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,479
Beğeni sayısı
1,280
PG Nakit
3,490
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Canını yerim boş ver sadece geçmiş olsun demeden böyle bir şey yazınca garibime gitti. Bu durumda bile hasımlık yapıyorlarsa o onların ayıbı zaten forumu saldım ya hasım kalmayalım bence herkesten özür diledim zaten iki günlük dünya araba 4 veya beş parmak daha gitseydi ben yoktum şu an.
Baba ben sana geçmiş olsunu dm'den yazacaktım daha samim olsun diye ama iş güç çıktı unuttum ya. Tekrar hoş geldin ve geçmiş olsun.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: