Emre Kartal Şov Yaptı!

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
474
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Fenerbahçe terörist falan değil arkadaşlar, sahaya çıkıp sevinmek herkesin hakkı kazandığında. Bizim stadı kayak merkezi yaptı herkes, kimseye ne bir yumruk ne de bir saldırı oldu, bayrak açtık ne olacak yani ? Ben anlamıyorum, bizimkilere böyle baktıkları sürece bizimkilerin de şirazesi kayıyor, Emre Kartal'ın yaptıklarını tasvip etmiyorum.

Cigaretta

PG.com Kullanıcısı
Konular
7
Beğeni sayısı
60
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Edge
Fenerbahçe terörist falan değil arkadaşlar, sahaya çıkıp sevinmek herkesin hakkı kazandığında. Bizim stadı kayak merkezi yaptı herkes, kimseye ne bir yumruk ne de bir saldırı oldu, bayrak açtık ne olacak yani ? Ben anlamıyorum, bizimkilere böyle baktıkları sürece bizimkilerin de şirazesi kayıyor, Emre Kartal'ın yaptıklarını tasvip etmiyorum.
Sahaya çıkıp sevindiniz zaten dostum, olay bundan dolayı çıkmadı ki. 2012 kupa töreni hariç -o resmi bir haktı çünkü kupa stada getirilmişti- hangi maçta herkes dağıldıktan sonra bir takım çıkıp bu hareketleri yaptı?

Bayılıyorum bu ama sadece seviniyoruz durumuna ya.

muad'dib

sholarch
Konular
14
Beğeni sayısı
344
PG Nakit
250
RPG Karakteri
Samoa Joe
Her ne kadar kazanıp galibiyetin tadını çıkarsak da bunlar bize yakışmayan görüntüler. Gerçi hangi maç olursa olsun artık türk futbolu yöneticiler ve taraftarlar yüzünden bu noktaya evrildi gibi.

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
474
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Sahaya çıkıp sevindiniz zaten dostum, olay bundan dolayı çıkmadı ki. 2012 kupa töreni hariç -o resmi bir haktı çünkü kupa stada getirilmişti- hangi maçta herkes dağıldıktan sonra bir takım çıkıp bu hareketleri yaptı?

Bayılıyorum bu ama sadece seviniyoruz durumuna ya.
Bizim tribün dağılmadı ?

Cigaretta

PG.com Kullanıcısı
Konular
7
Beğeni sayısı
60
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Edge
Bizim tribün dağılmadı ?
Deplasman tribünü bütün maçlarda tüm stad dağıldıktan sonra çıkıyor, diyorum ki hangi takım çıkıp bunu yapmış bugüne kadar? Son düdükten sonra bütün takım çıkıp sevindi kimse de bir şey demedi, dediyse de yanlış yapmıştır.

Şu rezaleti benim taraftarım orda sadece çıkıp seviniyorum diye savunmak çok garip, Allah sevincini bozmasın kardeşim hayırlı forumlar.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: