Türk Televizyonunun Attitude Era'sı

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
40
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
O da şey mi Burhan Altıntop ilk zamanlarında apaçık milleti taciz ediyordu. Fakat günümüz emin olun şu zamanlardan çok daha kötü.
Bu dönemi ne yazık ki biliyorum az ellemiyordu
Hatta İzzet'in Makbule'yi dövmesi komedi olarak işlenmişti. Acayip sevdiğim dizi de cidden o dönem kültüründe garip olan şeyler var. Ayrıca bunları yazan senaristin kadın olması da garip.

Bogi

Jön Türks
Konular
17
Beğeni sayısı
301
PG Nakit
0
Hatta İzzet'in Makbule'yi dövmesi komedi olarak işlenmişti. Acayip sevdiğim dizi de cidden o dönem kültüründe garip olan şeyler var. Ayrıca bunları yazan senaristin kadın olması da garip.

Çünkü o dönemde bu tip hareketlerin ters algılanabileceğine dair bir fikir yoktu, sosyal medya geldi hepsi bitti tabii ki. O dizi şu dönem 1 sezon yaşayamazdı eleştiri yağmurundan.

Namikawa Reiji

HOUSE OF BLACK
Konular
13
Beğeni sayısı
243
PG Nakit
130
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Çünkü o dönemde bu tip hareketlerin ters algılanabileceğine dair bir fikir yoktu, sosyal medya geldi hepsi bitti tabii ki. O dizi şu dönem 1 sezon yaşayamazdı eleştiri yağmurundan.

Ben aslında tam tersi olduğunu düşünüyorum, bunlar tarz sahneler özellikle bu tarz şeylerin sürekli böyle normalleştirilmesine karşı tepki olarak yapılmış gibi geliyor bana.

Bogi

Jön Türks
Konular
17
Beğeni sayısı
301
PG Nakit
0
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: