Katılmakta Mısınız?

satriale

uncensored
Konular
87
Beğeni sayısı
537
PG Nakit
260
RPG Karakteri
Matt Morgan
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx

Jey Uso için uzun süredir taymda böyle bir tartışma dönüyor. Yeet mevzusunun Jey Uso'yu aşağıya çektiği, herhangi bir comic karaktere dönüştürdüğü ve kabile şefliği için mücadele ettiği dönemin daha iyi olduğunu savunanlar var.​

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
197
PG Nakit
100
Valla ben her halini beğeniyorum, promolarda ne kadar yeet dediğine pek takılmıyorum da kendisi hakkında "ve sonra zil çalar" yazan insanların haklılık payı daha fazla bence. O daha sıkıntılı bir konu Jey Uso için.

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,472
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Mevzu YEET değil, Bloodline gibi bir hikayede olmaması. Aşırı ciddi bir blood feud içinde değil. O yüzden YEET diye bağıran, daha chill bir halde şimdi.

Danke

🍓
Konular
21
Beğeni sayısı
342
PG Nakit
125
Favori Güreşçi
Tama Tonga
Karakterinden değil de doğru düzgün bir feuda sokulmamasından rahatsızım. Temelsiz bir contender maçı oluyor Jey kazanıyor ama kaybediyor. Turnuvaya katılıyor yarı finale yükseliyor muhtemelen de haftaya kaybedecek. Mağlubiyetinin bir feuda bağlanması lazım.

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
474
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Karakterinden değil de doğru düzgün bir feuda sokulmamasından rahatsızım. Temelsiz bir contender maçı oluyor Jey kazanıyor ama kaybediyor. Turnuvaya katılıyor yarı finale yükseliyor muhtemelen de haftaya kaybedecek. Mağlubiyetinin bir feuda bağlanması lazım.
Aynen öyle asıl mevzu bu, aşırı amaçsız ilerliyor WM'den sonra, hani o kadar saçma sapan bir ilerleyiş ki ben Bloodline'a bağlanabilecek bir senaryo bile göremiyorum.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Bu Samoa tayfanın WWE üzerindeki etkisi her geçen gün beni şaşırtıyor. Mid-card jobber kardeşlerden birine ana kemer vermişler lol. (Aktif güreş izlemeyi bırakalı rahat 5-6 sene oluyor.)

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: