RPG Legacy

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,472
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
"Bu zamana kadar yapığım her şey bunun içindi. Bu an için buradayım dostlarım."

...

Yeni IWGP Junior Heavyweight Şampiyonu Will Ospreay!

...

Ospreay bir kez daha tuşa gidiyor ve başarılı! Ospreay NEVER Openweight Şampiyonu!

...

Ospreay başardı, Ospreay yeni RevPro British Heavyweight Şampiyonu!

...

Ospreay bir kere daha kendisinden beklenilmeyeni başarıyor! Ospreay IWGP World Heavyweight Şampiyonluğunu kazanıyor!

...

...ve yeni IWGP US Heavyweight Şampiyonu Will Ospreay!

...

"Hepsi buraya gelmek içindi..."
1708821676696.png

Ospreay, Joe'nun arkasında! Onu elinden tutarak bağlıyor ve RAINMAKER! OSPREAY'İN ALNINDAN AKAN KANLAR KAFASININ YER YERİNDE! YÜZÜ KAN İÇİNDE! BUNA ALDIRMADAN DEVAM EDİYOR! JOE'YU KAFASINDAN TUTARAK OTURUR POZİSYONA GETİRDİKTEN SONRA HIDDEN BLADE YAPIYOR! ARKASINI DÖNDÜĞÜNDE DİREKT ÇELİK BASAMAĞA ÇIKIYOR. ÇELİK BASAMAĞIN ÜSTÜNDE YATAN NIGEL'I AYAĞA KALDIRDIKTAN SONRA STORMBREAKER İLE İŞİ BİTİRİYOR! OLDU! STORMBREAKER! ARTIK SEYİRCİLER DE DAYANAMIYOR, GÜREŞÇİLER DE! HAKEM ZAR ZOR SAYIYOR! 1... 2...

3!

Kazanan ve ilk World Heavyweight Şampiyonu olan: Will Ospreay

HERE IS YOUR FIRST PGW WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION, WILL OSPREAY! BU MAÇ SONUNDA BİTTİ! OSPREAY'İN KAZANDIĞININ ANONSU YAPILIR YAPILMAZ ''Bring It Down'' ÇALMAYA BAŞLIYOR! ARKA ALANDAN SAĞLIK EKİPLERİ KOŞMAYA BAŞLIYOR! ACİL MÜDAHALE ETMEYİ HEDEFLİYORLAR! OSPREAY AYAĞA KALKABİLMİŞ DEĞİL! BARİYERLERİN ÜSTÜNDEN AUSSIE OPEN ÜYELERİNİN ATLADIĞINI VE RİNGE GİRDİĞİNİ GÖRÜYORUZ. WORLD HEAVYWEIGHT KEMERİNİ ALIP RİNGE GİRİYORLAR! KEMERİ OSPREAY'İN ÜSTÜNE BIRAKIYORLAR! ARDINDAN ONUN KOLUNA GİREREK AYAĞA KALDIRIYORLAR!

1708821699084.png

İKİSİ BİRLİKTE OMZUNA ALIYORLAR OSPREAY'İ. OSPREAY'İ KEMERİNİ HAVAYA KALDIRIYOR VE PYROLAR PATLIYOR! NE MAÇTI AMA! BU OLANLAR İNANILIR GİBİ DEĞİL! SAĞLIK EKİPLERİ YERDEKİ GÜREŞÇİLERLE İLGİLENİYORLAR RİNGDE ÇOK CİDDİ BİR KALABALIK VAR! OSPREAY'İ HER TARAFA DÖNDÜRÜYORLAR! FOTOĞRAFÇILARIN FLAŞLARI PATLIYOR SÜREKLİ! HERKES BU ANI AĞZI AÇIK BİR ŞEKİLDE İZLİYOR! UNITED EMPIRE ALDIĞI ZAFERDEN ÇOK MEMNUN. JOE İLE NIGEL BOZGUNA UĞRAŞMIŞ DURUMDA! BU GÖRÜNTÜLERLE BİRLİKTE KAMERALAR KAPANIYOR VE REKLAMLAR GİRİYOR!​

...
BİR SÜRE SONRA GOLDBERG CİDDİLEŞİYOR VE OSPREAY'İN KARIN BÖLGESİNE DOĞRU TÜKÜRÜYOR! OSPREAY, GOLDBERG'ÜN TÜKÜRÜĞÜNÜ SİLKELİYOR VE GOLDBERG'Ü SİNİRLE İTİYOR! GOLDBERG HAKEME ÇARPIYOR! HAKEM YERDE! OSPREAY'İN SURATINA BÜYÜK BİR NEFRET VAR! GOLDBERG ARTIK BİTMİŞ BİR ŞEKİKLDE ONA DOĞRU DÖNÜYOR... FAKAT LOW BLOW!

OSPREAY'DEN LOW BLOW! GOLDBERG KASIKLARINI TUTARAK ACI İÇİNDE OSPREAY'İN SURATINA BAKIYOR! OSPREAY ONA BAKIYOR VE BİR LOW BLOW DAHA! GOLDBERG DİZLERİ ÜSTÜNDE! OSPREAY ONUN SURATINI TUTUYOR ARDINDAN BIRAKIP KOŞARAK KÖŞEYE GEÇİP KÖŞEDEN SEKİYOR VE GOLDBERG'ÜN ARKASINDAN HIDDEN BLADE!

image.png

OSPREAY TUŞA GİDİYOR! HAKEM O SIRADA SÜRÜNEREK AYAKLANMAYA ÇALIŞIYOR! SON GÜCÜYLE TUŞU SAYIYOR! 1.....................2.....................

3!

Kazanan ve yeni PGW Undisputed Şampiyonu: Will Ospreay

OSPREAY BU MAÇIN KAZANANI OLUYOR!

Ospreay_4.jpg

Ospreay kalan gücüyle köşeye çıkıyor ve sevinçle elini yukarı kaldırıyor. Will Ospreay zorlu geçen maçın galibi olarak kutlamaya başlıyor.

l-intro-1667921815.jpg

Ospreay kemerleri hakemden alıp, resmen kükrüyor. Hayatının en önemli, en büyük, en görkemli zaferini alıyor ve MAYHEM için bir umut olmaya devam ediyor. Ospreay başarısını kutlarken seyircilerden MAYHEM tezahüratları gelmeye devam ediyor. Böylece reklamlara gidiyoruz.​

Will Ospreay: Sıfırdan buralara gelene kadar uzun bir yolculuktu. Essex'in kenar mahallelerinde, indielerin bile indie diyebileceği bir yerden başlayan bir yolculuk... Onca kan, ter ve gözyaşı... Ölümle sakatlık arasında ince bir çizgide yürüten onlarca hatta belki de yüzlerce maç... Ama hepsi bunun içindi. Bu otistik, disleksik adam, İngiltere'nin arka sokaklarındaki ringlerde taklalar atıyordu. Derslerim hiçbir zaman iyi olmadı. Hiperaktif ve anlaşılmaz bir çocuktum. Dünyanın bana yavaş geldiğini hissederdim. Ekonomiye veya politika gibi şeyler için kafam çalışmazdı. Kulaklıklarımı takar ve arka sırada uyurdum. Herkesin karanlık dünyasına ait değildim. Diğerlerinden farklıydım. Belki bu dünyanın dışındaydım. Kendi kendime salak salak konuşurdum. Başımı boktan işlerle belaya sokardım. Babam ortada olmazdı. Annemin ise yaptıklarımla canını sıkardım. Bir kadına ömrümü adadım ve onu ringin ortasında yere serdim. Bütün dostlarım diye takılan yalancılara orta parmağımı kaldırdım. Düşmanlarım benden zeki olsa bile onları yere sermeyi başarırdım. Kimsenin kitabına uymadım. Kuralların başına kuralsızlığı yazdım. Bana yapamazsın dedikleri her şeyi yaptım. Arkamda dağlar kadar büyük bir miras bıraktım.

Will Ospreay: Şimdi ise bildiğim duvarlar yıkılıp yeni bir ev yapıldı diye benim buradan vazgeçmemi mi bekliyorsunuz? Hey mate, sana bir haberim var. Ben buradayım. Bu mirası ileri götürmek için buradayım. PGW benim mirasım ve buradan sadece kemiklerim kalana kadar ayrılmayacağım. Bu ringde can verene kadar can almaya devam edeceğim. Bütün korkanları o karanlık kuyularında saklanmaya zorlayacağım. Bu şirket benim. İstediğim her şeyi alana kadar da evim olmaya devam edecek. Grand Slam... Şirketin ilk Grand Slam şampiyonu olmak... Ama bunu yapacaksam önce Elite ile kapışacağım. Ancak onların şansına, yanlız olmayacağım. Şirketin ilk günlerinden beri benim arkamda olan adam ile birlikte olacağız. Yani direkt mesajımı esas kişilere ileteceğim. The Lodge! No Way Out'da büyük bir başarı sağlamış olacaksınız. Will Ospreay ve Jeff Hardy'e takımlar kemerini vermiş takım olacaksınız bruv. Bu bizim mirasımız. Yeniler bizi küf tutmuş veteranlar olarak görüyor olabilirler ancak biz size gerçek PGW güreşçileri nasıl oluyormuş göstereceğiz. No Way Out'da, yeni takımlar şampiyonlarınıza merhaba diyin bruv. Bizim mirasımıza merhaba diyin!​

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: