İsmail Kartal'dan Muhteşem Analiz

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
639
PG Nakit
140
Favori Güreşçi
The Undertaker
Çok bir sorun göremedim ben. Kast ettiği şey, 93 puan yani puan rekorunu kırmış olmalarına rağmen Galatasaray'ın olağanüstü bir performans göstermesi. Ama hoca kendini çok iyi ifade edemediğinden tuhaf duruyor. Ben de kendimi ifade etmeyi çok becerebilen biri değilim ondan anlayabiliyorum.

Baroš

🦁
Konular
87
Beğeni sayısı
436
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Eleştirilerin aksine kötü bir hoca olduğunu sanmıyorum. Asıl suçlular, daha iyi bir hoca bulamayanlar. 62 yaşında kendisi ve şimdi baktım 20 seneye yakın bir td geçmişi var. Gittiği takımda ortalama 1-2 sezon takılmış en büyük sorunu istikrar. 2015 ve 2022'de fenerin kendi amatörlüğüyle verdi. İstikrarın yanında oyuncu iletişiminde de sorun olduğu bariz. Şampiyonluk takımında değilde kafaya oynayan stresin az olduğu bir takımda iyi tercih olur. Hocam gel, bu sene bir iddiamız yok takımı Avrupa potasına sok, kupada da gittiğin yere git dersen bu adam o zaman iş yapar. Sağ açık yedeğine bile 15M bayıldığın kadroyu bu adama emanet etmeyeceksin. İletişim ve duygularını kontrol etme çok ayrı bir şey hocalık konusunda yoksa bende hayvan gibi fm oynadım verin teknik taktik kısmını hallederim. Fener sorunu hocada aradıkça çok şampiyonluk verir son haftalarda.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: