Promo Çeviri I Kurt Angle'dan Irak'taki Amerikan Askerlerine Mesaj

Ensiferum

wyatt
Konular
39
Beğeni sayısı
491
PG Nakit
0

Tarih: 2005

WWE, heel reaksiyonu almasını istediği Kurt Angle'ın siyahi insanların büyük bir hayranı olmadığını ve ilk pes ettirmek istediği kişinin Hz. İsa olduğunu söylemesinden sonra bu sefer de orduya salça olmasına karar verir.

WWE'nin Tribute to the Troops şovunu izledim. İzlerken gözlerim yaşardı. WWE superstar'larını, Irak'ta ülkemize hizmet eden erkek ve kadınlarımızla beraber görmek bir şeyi tam olarak anlamamı sağladı. Çünkü ne kadar gururlu olduğumu anladım. Gururlu olmamın sebebi ise o lanet şova gitmemiş olmam. (Seyircilerden yuhalamalar) Başlatmayın şimdi askerlerinize, orada bütün gün oturuyorlar ve Amerika'daki insanların onları unutmuş olduklarını düşünüp şikayet ediyorlar. Unutuldukları konusunda haklılar çünkü oraya gittiklerinden beri hiç bir şey yapmadılar. Hadi ama, orada birkaç okul inşa ettiniz ve bunun için bir madalya mı hak ettiğinizi düşünüyorsunuz? Bilginiz olsun: Bu zaten sizin işiniz! Siz çocuklar belki unutmuşsunuzdur ama ben Kurt Angle'ım. Beni hiç Olimpiyatlarda bu ülkeye altın madalya kazandırmak için kırık bir boyunla 10 yıl boyunca sabahın 5'inde kalktığım için şikayet ederken duydunuz mu? Ve hepsi ülkeme döndüğümde izleyicinin bana "you suck" tezahüratları attığını duymak için. Ve bunu yapanlar, değerli zamanımı heba ederek evinden uzak olduğu için sürekli ağlayan askerleri ziyaret etmemi isteyen seyirciyle aynı kişiler! Hey millet, uyanın, Vietnam'dan bu yana herhangi bir zorunlu görev kararı alınmadı. Yani siz aptallar, oraya gönüllü olarak gittiniz. O yüzden çenenizi kapalı tutun ve lanet olası işinizi yapın. Kimse bana Olimpiyatlara giderken yaptığım fedakarlıklar için çıkıp para ödemedi. Ama ordudaki erkekler ve kadınlar için durum böyle değil, onlar paralarını alıyorlar! Eğer "memleketimde bıraktığım kızımı özlüyorum" diye ağlayıp zırladığınıza dair bir hikaye daha duyarsam.. Hey, siz buradan ayrılmayı tercih ettiniz çünkü sorumluluğu üzerinize almak istemediniz. Şimdi ağlayıp zırlayacak cüreti kendinizde buluyorsunuz. Her biriniz, ve size karşı sempati duyan her kim varsa, beni hasta ediyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: