Vatan Haini: Mahmud Abbas

atiban't

HAREM OG
Konular
60
Beğeni sayısı
502
PG Nakit
150
Favori Güreşçi
Angelico
sıcak poposunu koyduğu rahat suni deri koltuklardan, kendi vatandaşının can sağlığını korumak için uğraşan bi adamı hain diye niyelemek çok kolay. of of

Danke

🍓
Konular
21
Beğeni sayısı
342
PG Nakit
125
Favori Güreşçi
Tama Tonga
Konya'da Yozgat'ta Trabzon'da falan AKPli olmak kolay bu çocuk İzmir hatta Seferihisar'da yaşayıp AKPli olmuş saygıyı hak ediyor bence.
AKP'li olduğunu sanmıyorum olabilir de ama muhtemelen yaşı oy vermeye yetmiyor. Kendine bir gimmick belirlemiş onu oynuyor. Diğer forumda biz de trollük yapardık fakat adminler başımıza vura vura ve olgunlaştıkça yaptığımızın yanlış olduğunu anladık. Umarım bu arkadaş da gelecekte anlar.

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,436
Beğeni sayısı
1,213
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
AKP'li olduğunu sanmıyorum olabilir de ama muhtemelen yaşı oy vermeye yetmiyor. Kendine bir gimmick belirlemiş onu oynuyor. Diğer forumda biz de trollük yapardık fakat adminler başımıza vura vura ve olgunlaştıkça yaptığımızın yanlış olduğunu anladık. Umarım bu arkadaş da gelecekte anlar.
Troll sanıyorsan öyle san, akp'li sanıyorsan veya başka bir partili başka bir düşüncede olduğumu sanıyorsan öyle san. Yani beni ne sanacaksan say. Beni bilen biliyor sana ispatlamaya ihtiyacım yok kendimi. Hatta beni sizin başınıza vuran adminler bile biliyor 😉. Bu haberi başka bir sayfada görseydim onu paylaşırdım bir Twitter profilinden yargılayacaksan beni tamam yargıla sıkıntı yok. Benim burada başıma vuracak adam çıkmadı çıkamaz da ben kendim de vuramam. Ben haberi böyle düşünüyorum sen farklı düşünürsün. Bu adama vatan haini demem ve ak partili olmam nasıl bir araya geldi onu da anlamadım da siz bildiğiniz gibi devam edin sıkıntı yok.

muad'dib

sholarch
Konular
14
Beğeni sayısı
344
PG Nakit
250
RPG Karakteri
Samoa Joe
Konunun AKP ile alaka seviyesi. 🤔

Danke

🍓
Konular
21
Beğeni sayısı
342
PG Nakit
125
Favori Güreşçi
Tama Tonga
Troll sanıyorsan öyle san, akp'li sanıyorsan veya başka bir partili başka bir düşüncede olduğumu sanıyorsan öyle san. Yani beni ne sanacaksan say. Beni bilen biliyor sana ispatlamaya ihtiyacım yok kendimi. Hatta beni sizin başınıza vuran adminler bile biliyor 😉. Bu haberi başka bir sayfada görseydim onu paylaşırdım bir Twitter profilinden yargılayacaksan beni tamam yargıla sıkıntı yok. Benim burada başıma vuracak adam çıkmadı çıkamaz da ben kendim de vuramam. Ben haberi böyle düşünüyorum sen farklı düşünürsün. Bu adama vatan haini demem ve ak partili olmam nasıl bir araya geldi onu da anlamadım da siz bildiğiniz gibi devam edin sıkıntı yok.
Olay senin siyasi kimliğin değil. Bir mod olarak açtığın güreş dışı konulara bakarak olayın ne olduğunu anlayabilirsin.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: