"Cehennem Benim Yatak Odamda Ve Ben Her Gece İblislerimle Sevişiyorum."

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
302
Beğeni sayısı
582
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Braun Strowman
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1

Şov: AEW Collision #42
Tarih: 20 Şubat 2024

Toni Storm:
"Thunder Rosa'nın bana neler yaptığını tam olarak görebilmeniz için bu bölümün tam renkli bir biçimde yayınlanmasını ve bu işi tamamen açıklığa kavuşturmak istiyorum. Thunder Rosa, kahraman mı olmak istiyorsun? Şehit mi olmak istiyorsun? Askerleri toplamak mı istiyorsun? Bencil olmadığını söyleyen bir güreşçiden daha iğrenç bir şey olamaz. Bu bir iş. Hayır işi değil. Kadınları yüceltmek istiyorsan, sosyal hizmet uzmanı olarak kalmalıydın. Sen bir dövüşçü olabilirsin ama ben bir yıldızım. Bu kemeri bir zamanlar elinde tuttuğun için geri istemiyorsun, sen yapamazken benim yaptığım şeyler için istiyorsun. Bu kemer benim yansımamda parlıyor. Bu deri kokuyor çünkü ben onu kokluyorum. Ve sen... Kıçımdan parlayan güneşin ışıltısının tadını çıkarıyorsun. Ruhumu cehenneme mi sürüklemek isityorsun, Thunder Rosa? Adresi kontrol etsen iyi olur tatlım, çünkü sanırım cehennemin yatak odamda olduğunu ve her gece iblislerimle seviştiğimi göreceksin! O yüzden endişelenme. Dynasty'de sadece izleyebilirsin."​

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: