PPV AEW Dynasty Spoiler - Ospreay vs Danielson

Akashi

spin god
Konular
394
Beğeni sayısı
1,370
PG Nakit
625
RPG Karakteri
Tiffany Stratton & Goldust
Favori Güreşçi
Malakai Black
1
1713752804714.png

Süper maç oluyor süper. Aprondan dışarıya Hidden Blade'ler, Havada Bushaiku Knee'ler falan görüyoruz ve tempo dinmiyor sonlarda bir an bile. İkili köşelerde en son birbirini kesiyor ve aynı anda birbirlerine koşarken Ospreay, Hidden Blade + Powerbomb'ı vuruyor ve boynunun üstüne düşüyor Danielson. Ardından hakem kontrol için kenarla konuşurken Ospreay bir Hidden Blade daha vuruyor ve tuş ediyor! İnanılmaz maçı kazanıyor Ospreay ve maç sonu Bryan'ı bayağı kötü görüyoruz. Ospreay'de ona bakarken kameralar kapanıyor.

Konular
299
Beğeni sayısı
210
PG Nakit
290
Favori Güreşçi
Bryan Danielson
Maçı daha izlemedim ancak Bryan Danielson'ın durumuyla ilgili bir haber okudum. Ne kadar doğrudur bilinmez ama sakatlık durumu maçın bir parçasıymış. Hikayeyi ya uzatacaklar ya da Bryan farklı bir yola gidecek. Eğer haber gerçeği yansıtıyorsa Bryan işi satma konusunu başka bir boyuta taşımış olacak.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
Herhangi bir spotfest maçı. Türün seveni için neden iyi olduğunu anlıyorum ama pek çok yönden eksik bir maç. Ospreay yine bildiğimiz gibi taklalarına devam etmiş, Danielson da çok kurtaramamış onu (cc. @Hacken).

Beni esas şaşırtan sondaki rezil hakem kararıydı. Danielson orada (shoot veya work, fark etmez) sakatlanıyor. Hakem zili çaldıracakken Ospreay adama saldırıyor ve hakem orada tuş sayıyor. Tam bir LOLAEW anıydı bitiş. Maçın kötülüğünün üstüne tüy dikti.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,427
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Ne desem bilmiyorum, değerlendirme yazımı birazdan atacağım kendi konuma orada zaten ne varsa söyledim ama böyle bir maç yok ya... Herifler resmen tarih yazdı ve dahası, bu hikaye devam edecek ve %99 ihtimalle Wembley'e taşınacak gibi. Tarihi zaten yazdılar, yazmaya da devam edecekler. Ospreay epik bir üçlemenin sonunda Bryan'ı part-timerlığa postalayacak gibi geliyor. İçindeki coşku çok çok özeldi Ospi'nin gerçekten, her şeyiyle bu senenin olay adamı ve muhtemelen önümüzdeki seneler için de öyle olacak...

Centria

nobody
Konular
97
Beğeni sayısı
613
PG Nakit
209
Herhangi bir spotfest maçı. Türün seveni için neden iyi olduğunu anlıyorum ama pek çok yönden eksik bir maç. Ospreay yine bildiğimiz gibi taklalarına devam etmiş, Danielson da çok kurtaramamış onu (cc. @Hacken).

Beni esas şaşırtan sondaki rezil hakem kararıydı. Danielson orada (shoot veya work, fark etmez) sakatlanıyor. Hakem zili çaldıracakken Ospreay adama saldırıyor ve hakem orada tuş sayıyor. Tam bir LOLAEW anıydı bitiş. Maçın kötülüğünün üstüne tüy dikti.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: