Dave Meltzer: Trick Williams İyi Değil

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
1
Dave Meltzer, Trick Williams hakkında:

"Trick o kadar da iyi değil, gerçekten. İnanılmaz bir karizması var ama onu bir ana olaya çıkardınız... Ilja'ya karşı gerçekten iyi göründüğünü kabul edelim, ama Ilja size yanlış bir izlenim veren insanlardan biri. Karşınızdakinin yeteneğinin algılanması; Ric Flair ile güreşmek gibi ya da bir takımın Young Bucks'la güreşmesi gibi, her zaman daha iyi görünüyorsunuz..."

Son düzenleme:

Akashi

spin god
Konular
394
Beğeni sayısı
1,370
PG Nakit
625
1

WOR'nun son bölümünde Meltzer, Trick Williams'ın inanılmaz bir karizması olduğunu, fakat onu bir Main Event'e koyamayacağını söylemiş. Ilja karşısında iyi durdu fakat Ilja karşısındaki herkesi iyi gösteriyor aynı Young Bucks'ın karşısındaki takımları iyi gösterdiği gibi demiş.

Tatum Paxley karakterinden de nefret ediyormuş. Bliss'de, Alba Fyre'da ve Isla Dawn'da bu tarz bir karakteri denemişler fakat olmamış. Tatum ise aralarından en kötüsüymüş.​

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
1 1
Profesyonel güreş sektörü bu herif kadar soytarısını görmedi gerçekten... Daniel Garcia, Jungle Boy cart curt öven herifin burun kıvırdığı adama bak. Gazetesinin sektöre etki edecek kadar büyük olan gücünü fonlanma kaygısı ve zımparaya dönüşmüş bir dille suistimal etmekten yıllardır asla bıkmadı. Bir de yine örnek verirken bile en dar açıdan Young Bucks övmüş ahahahahahahahahah ulan şu herifleri anaları babaları bu kadar övmüyordur be oğlum.

Hacken

Rock Hard
Konular
8
Beğeni sayısı
826
PG Nakit
165

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
1 1
Burası hariç imza attım. Smark kitle internet çağında olmamıza rağmen çoğunluk değil. Etkisi büyük olsaydı AEW, WWE ile gelir konusunda kafa kafaya gelirdi.
En büyük etki demedim kanka zaten etkisi var dedim sadece. Meltzer’i bu sektörde en tepeye yazacağım yegane şey Tony Khan’ın hesap numarasıyla en çok haşır neşir olma kategorisi olur olsa olsa.

Sabah kahvaltı hazırlayan eşine de YB övüyormuş diyorlar. Ezikliğe ölürüz. @Beast Incarnate
Gece rüyasında sayıklıyordur Young Bucks’ı daha ne kahvaltısı…

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
En büyük etki demedim kanka zaten etkisi var dedim sadece. Meltzer’i bu sektörde en tepeye yazacağım yegane şey Tony Khan’ın hesap numarasıyla en çok haşır neşir olma kategorisi olur olsa olsa.
Böyle demediğinin farkındayım. Etki edebilecek kadar büyük olmadığı için o yorumu yaptım.

Akashi

spin god
Konular
394
Beğeni sayısı
1,370
PG Nakit
625
1
Trick'i ben de ana kadroda üst seviye bir PPV'da ME yapmam şimdilik ama Paxley için söyledikleri facia bayağı. Roxanne ile Lyra gibi düz insan değil en azından kız ki feudlarını da ilginç kılan şey Paxley'di. Gençliğinde bir goth gf canını yakmış dayının belli.

Click here to login using your socials account