Fernando Santos Kovuldu

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
521
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
Büyük hoca ama Beşiktaş ile hiç ama hiç uyuşmadı yaptığı iş. Haftalar geçtikçe kanser daha çok yayılıyordu. Serdar hoca sezon sonuna kadar iyi idare eder.

Hacken

Joe Hendry
Konular
14
Beğeni sayısı
1,306
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
İyi niyetinden dolayı üzülüyorum ama iyi niyet karın doyurmuyor maalesef, yerinde bir karar.
Ben iyi niyetli olduğuna da pek emin değilim fahri hemşom, neler neler duyuyoruz sonradan. Yönetim, doğru atı oynamadı bu çok anlaşılabilir. Fakat Santos tercihinde bazı şeyler göstere göstere geldi, eleştiri noktası bu olmalı.

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,676
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Pragmatist hocaları Türkiye gibi ortadoğu ülkelerinde anlamazlar. Bunlar iyi oyun vadetmezler. Sonuç odaklıdırlar. Bu sistemi kurmak da vakit alır. Hem sabırsızız hem de iyi sonuç istiyoruz. Santos hoca BJK'dan kurtulmuş desek daha doğru olur.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,457
Beğeni sayısı
4,175
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Tutmayacağı çok belliydi Santos'un burada ya, hayırlısı olsun. JK sezon sonuna kadar Serdar Topraktepe ile devam etmeli bence. Sezon boyu onca hoca geldi geçti, Serdar Hoca'nın oynattığı futbolu hiçbirisi oynatamadı. Üzerinde baskı da olmayacağı için sezon bitiminde rahat rahat yanaştıracaktır gemiyi limana.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: