CM Punk Yine Haklı Çıktı

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,059
Beğeni sayısı
1,036
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Tamam hoca. Şuraya gelene kadar ciddili cevap yazacaktım da cidden boşa konuşacağımı fark ettim. Hiç tartışmayacağım zira makulde uzlaşmak mümkün görünmüyor. İyi forumlar sana.
Media Scrum'u da savunma burda artık. İşler bu şekilde mi hallediliyor sektörde?

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,555
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Jack Perry'nin tavırlarına bakacak olursak belki saçma bir gerginlik çıkarıyor olsa bile üslup olarak alevli değil. Kavga etme niyeti yok. Punk patlayıp işi fiziksele çevirmiş. Punk'ı severiz ama öfke problemi olduğunu kabullenmek gerekir. Zaten WWE'yle olan son sürecine baktığımızda hatalarının farkında olduğunu ve bunu törpülemeye çalıştığını sezinliyorum ben. Podcastleri falan dinlemedim ama koskoca şirketin üzerinden 1 yıldan fazla süre geçmiş olaya takılı kalması da başka bir hata. Punk açıklama yapıyorsa sen de açıklama yap ama ana şovunun değerli bir kısmını bu olaya harcamak adamı kompleks haline getirdiğini gösterir. İki taraf da mutlak haklı değil.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Jack Perry'nin tavırlarına bakacak olursak belki saçma bir gerginlik çıkarıyor olsa bile üslup olarak alevli değil. Kavga etme niyeti yok. Punk patlayıp işi fiziksele çevirmiş. Punk'ı severiz ama öfke problemi olduğunu kabullenmek gerekir. Zaten WWE'yle olan son sürecine baktığımızda hatalarının farkında olduğunu ve bunu törpülemeye çalıştığını sezinliyorum ben. Podcastleri falan dinlemedim ama koskoca şirketin üzerinden 1 yıldan fazla süre geçmiş olaya takılı kalması da başka bir hata. Punk açıklama yapıyorsa sen de açıklama yap ama ana şovunun değerli bir kısmını bu olaya harcamak adamı kompleks haline getirdiğini gösterir. İki taraf da mutlak haklı değil.
CM PUNK

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,555
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Book It Tony Khan GIF by AEWonTV

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: