CM Punk Yine Haklı Çıktı

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Takıldığı şeye bak biz de bu adamla gireceğiz birbirimize forum arka alanında. Twitter'da var kaos be kardeşim.
@Deathmatch Classic hocam bırak Twitter’ı, kendi arenalarında destek görmemişler, sempati toplayamamışlar. Ezik adamın ezik şirketinde(!) neyin kaosu Allah aşkına. 2 Chicago’lu tüm tezgahı devirip, arka alanda üç beş çocuğun kulağını çekip(!) üstüne Tony Khan’ı ömür boyu yolacak NDA’lere imza attılar.

Şimdi bunları sevmeyip de ne yapalım?
1712804694210.jpeg

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,059
Beğeni sayısı
1,036
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
İyi de görüntüde CM Punk haklı değil ki...

Görüntü hiçkimsenin fikri hakkında bişey değiştirmedi evet, ama Punk'ı haklı da çıkarmadı. Nitekim iş arkadaşına alenen saldırıp patrona rage atan bir çalışan görüyoruz, bunun tam olarak neyi savunuluyor o da muamma Punk yerine x kişisi olsa bambaşka şeyler konuşuyor olurduk.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
İyi de görüntüde CM Punk haklı değil ki...

Görüntü hiçkimsenin fikri hakkında bişey değiştirmedi evet, ama Punk'ı haklı da çıkarmadı. Nitekim iş arkadaşına alenen saldırıp patrona rage atan bir çalışan görüyoruz görüntüde, bunun tam olarak neyi savunuluyor o da muamma Punk yerine x kişisi olsa bambaşka şeyler konuşuyor olurduk.
Dayı, adam olan biteni zaten bire bir anlattı MMA Hour’da. Piyasaya olaylar sıcakken “şöyle yumruk attı; TK’in kafasına monitör fırlattı, adamı öldürüyordu” haberleri geçtiler, ama sadece abilerinden KARILIK öğrenen Jack Perry’e mahalle abisi gibi ayar veren bir Punk gördük.

Bu görüntünün neyi savunuluyor demişsin ya ona da ayrı patladım. İş arkadaşları iş barışını bozduğunda patron(!) aylarca ellerini kollarını bağlayıp olaya müdahil olmazsa olacağı bu. Tony Khan’ın kendi yatağında bile otoritesi yokken iki züppeye had bildirdi diye kimse adama tavır almaz, anlamadığınız olay bu. Ezik oğlu ezik şirket.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Oğlum Twitter'daki kaostan bahsederken sen zıpladın 😛
Bırak Twitter’daki kaosu, kendi arenalarında bile… diye devam edecektim, olayın bana verdiği keyiften heyecanlanıp yazamamışım. Takılacak sadece orayı bulduğun da aslında bizim haklılığımızı ortaya koymuş. Eyw Murat Erol.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,059
Beğeni sayısı
1,036
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Dayı, adam olan biteni zaten bire bir anlattı MMA Hour’da. Piyasaya olaylar sıcakken “şöyle yumruk attı; TK’in kafasına monitör fırlattı, adamı öldürüyordu” haberleri geçtiler, ama sadece abilerinden KARILIK öğrenen Jack Perry’e mahalle abisi gibi ayar veren bir Punk gördük.

Bu görüntünün neyi savunuluyor demişsin ya ona da ayrı patladım. İş arkadaşları iş barışını bozduğunda patron(!) aylarca ellerini kollarını bağlayıp olaya müdahil olmazsa olacağı bu. Tony Khan’ın kendi yatağında bile otoritesi yokken iki züppeye had bildirdi diye kimse adama tavır almaz, anlamadığınız olay bu. Ezik oğlu ezik şirket.
MMA Hour'da anlattığı gibi 'Ya niye öyle yaptın hehehe' şeklinde gelişmediğini ve yumruk atmadım diyip atmış olduğunu gördük işte.

Aynı patron ilk olaylardan sonra otoritesini kullanıp Punk'ı uzaklaştırdığında da sayfa sayfa gömüldü, siz ne istediğinize emin değilsiniz gibi.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
yumruk atmadım diyip atmış olduğunu gördük işte.
nE!

İzledin mi kaydı? Adam göğsünden itiyor, eleman sarsılınca kilide alıp sadece boğuyor. Ortada yumruk falan yok. Baktığım kadarıyla herkes o dönem anlatılan şeylerle görüntüye bakıp AEW’nun küçüklüğü ile makara yapmış. Bu kadar kör olma be adam!
Aynı patron ilk olaylardan sonra otoritesini kullanıp Punk'ı uzaklaştırdığında da sayfa sayfa gömüldü, siz ne istediğinize emin değilsiniz gibi.
Aynı patron, Punk’ın soyunma odası basıldığında ve sözüm ona yöneticilerin kavga çıkarttığında bize tarafsız bir avukatlık bürosundan araştırma sözü verdi. Bu şirket kamuyu aydınlatacaktı. Onun yerine olayın üstünün örtüldüğünün ve NDA imzalandığını; Ace Steel ayrıldıktan sonra çıktığı bir podcast’te anlattığında öğrendik.

Eğer ortada gerçek bir patron olsaydı ve Punk suçlu olsaydı direkt kovardı. Elite suçluysa onları da kovardı. Ancak TK, hem taraf olmayı hem de Punk’ı susturmayı denedi. Böyle adama patron değil, meczup denir. Elemana herkes köyün delisi muamelesi çekiyor, sen bile otistik abim diye seviyorsun. YAPMA BE HOCA!

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,059
Beğeni sayısı
1,036
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
İzledin mi kaydı? Adam göğsünden itiyor, eleman sarsılınca kilide alıp sadece boğuyo
Göğüs üstüne boğaza bir müdahale var ve şiddetinden dolayı yumruk mu itme mi tartışılır ama sağ el basit bir itme için fazla şiddetli.

Eğer ortada gerçek bir patron olsaydı ve Punk suçlu olsaydı direkt kovardı. Elite suçluysa onları da kovardı. Ancak TK, hem taraf olmayı hem de Punk’ı susturmayı denedi. Böyle adama patron değil, meczup denir. Elemana herkes köyün delisi muamelesi çekiyor, sen bile otistik abim diye seviyorsun. YAPMA BE HOCA!
Oğlum kovsaydı yine şirkete eksi yazacaktı, iyi patron bu olaydan minimum hasar çıkarabilendir benim nezdimde, ki All In'e kadar da öyle görünüyordu. Bu tip arka alan olayları zibilyon kere olmuştur ama basına yansımadığı için yumuşak atlatılmıştır hep, Punk profesyonellik dışı medyaya taşıdığı için işler bu raddeye geldi zaten. Tony Khan süreci harika yönetti demiyorum tabii ki ama Khan'ın süreci yönetememesi CM Punk'ın haklı olduğu anlamına gelmiyor. Punk'ın bu olaylar boyunca yaptığı her hareket iş etiğinin dışında, ben keyfimden çocukluk kahramanım olan adama sırtımı dönmedim yani, ortada yanlışlar var.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Punk profesyonellik dışı medyaya taşıdığı için işler bu raddeye geldi zaten.
Tamam hoca. Şuraya gelene kadar ciddili cevap yazacaktım da cidden boşa konuşacağımı fark ettim. Hiç tartışmayacağım zira makulde uzlaşmak mümkün görünmüyor. İyi forumlar sana.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: