WWE RAW After WrestleMania Canlı Sohbet Konusu

Konular
140
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
1,000
Raw After Mania dediğiniz şov yılın en iyi haftalık şovu olmalı bana göre. Şu anda resmen hiçbir şey olmadı. İlginç yani ne bileyim. WWE fanları her hafta AEW'yi gömüyordu vs. ama güzel bir şeyler izleriz diye düşünmüştüm. WM güzeldi mesela. Ama geçen haftanın Dynamite'ı ile bir farkı yok bu şovun açıkçası. Ama öyle olmaması gerekiyor. Yıllar önce ben güncel olarak izliyorken en azından heyecanlı geçerdi. Cena benim gözümde hiçbir zaman bir Brock Lesnar, Rock vs. olmadığı için belki de ben sizin gibi heyecanlanamıyorum bilmiyorum ama bu Cena'yı FOX TV'de izleyerek güreşe başlamamamdan kaynaklı olabilir. Macho Man ile, Hogan ile Goldberg ile, Rey Mysterio ile, Lex Luger ile, Big Sexy ile, Scoot Hall ile güreşe başlayınca Cena, Orton vs. heyecanlandıracak bir şey olarak gelmiyor insanın gözüne. Büyük ihtimalle nesin farkı. Şu an mesela Lex Luger gelip dede dede bir şeyler anlatsa, Kevin Nash gelip bir şeyler fısıldasa çok daha heyecanlanırım ama Cena ve Orton beni oldum olası heyecanlandırmamıştır ama bu benim WWE izlemeye 2015'te başlamamla ilgisi olabilir. Bilmiyorum. Adamların top dönemlerinde ben Attitude Era'ya ilgi duyuyordum. :D
Dün yaşanabilecek çoğu ekstrem şey yaşandığı için bugün o kadar büyük sürprizler, olaylar göreceğimizi düşünmüyorum ya. Uzun süredir güreş izlemiyorum ben de belki de özlediğim için tatmin ediyordur ama fazlasıyla keyif alıyorum şu an. Cena olayı da jenerasyon farkı gibi aynen dediğin gibi, bizler için Cena her zaman mutluluk saçıcı şu dönemde ya. En azından benim için.

thebozbear

The Antisocial Animal
Konular
2
Beğeni sayısı
26
PG Nakit
0
Dün yaşanabilecek çoğu ekstrem şey yaşandığı için bugün o kadar büyük sürprizler, olaylar göreceğimizi düşünmüyorum ya. Uzun süredir güreş izlemiyorum ben de belki de özlediğim için tatmin ediyordur ama fazlasıyla keyif alıyorum şu an. Cena olayı da jenerasyon farkı gibi aynen dediğin gibi, bizler için Cena her zaman mutluluk saçıcı şu dönemde ya. En azından benim için.
Benim Hogan'ım, Goldberg'im sizin Cena'nız diye o halde. Anladım.

thebozbear

The Antisocial Animal
Konular
2
Beğeni sayısı
26
PG Nakit
0
ee bu sd girl olmamış mıydı şu vücudun haşmetine bak tövbe haşa
WWE'de doğru düzgün brand ayrımı var mı ki? Bir haftadır izliyorum ve yok çünkü ondan soruyorum. RAW, SD falan birbirine girmiş zaten. Ne amaçla draft yapacaklar onu da bilmiyorum. O da garip. :D

Click here to login using your socials account