Adam Cole'un All In Heyecanı

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
AEW All In 2023 şovunun şu anda 75.000'den fazla bileti tükenmiş durumda. BBC Sounds'a konuşan Adam Cole, All In 2023 bilet satışları ve gösteri için duyduğu heyecan hakkında görüşlerini anlattı:

Şovun bilet satışları hakkında: "Bu kesinlikle inanılmaz. Bence bu AEW'nin, inşa ettiğimiz markanın ve bir bütün olarak AEW'yi çevreleyen heyecanın büyük bir kanıtı. Açıkçası, Birleşik Krallık'a ilk kez gelmemiz büyük bir olay ama benim ya da diğer pek çok insanın - hayranlar ve güreşçiler dahil - hayal ettiğinden çok daha büyük bir olay olacak bu. Wembley Stadyumu'nda şov yapacak olmamız inanılmaz... Tek bir kişi ya da maç bile duyurulmadan 65.000'den fazla bilet satmış olmamız oldukça çılgınca."

Gösteri için beklentisi üzerine: "Şimdiye kadar içinde bulunduğum en özel, en heyecanlı ve en nefes kesen atmosferlerden biri olacakmış gibi hissediyorum. Açıkçası, Birleşik Krallık'taki hayranlar tartışmasız tüm dünyadaki en iyi güreş fan gruplarından biri, bu yüzden 65.000'den fazla seyircinin etrafında olmak inanılmaz heyecan verici. Milyon yıl geçse de Wembley Stadyumu'nda sahne alma şansına sahip olacağımı düşünmezdim ve 2023'te AEW sayesinde böyle bir şansım oldu. Birleşik Krallık'ta 200 kişinin önünde güreşmiştim ve onlar gezegendeki en gürültücü, en iyi ve en ilgili güreş taraftarlarından bazıları. 65.000'den fazla seyirci karşısına çıkmaya hazır mıyım bilmiyorum."

adam-cole-aew-11.jpg

Kaynak

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: