Cumhur İttifakı'nı Tutan Gençler Halkla Dalga Geçmeye Başladı

Mr. Bean

#uncensored
Konular
161
Beğeni sayısı
180
PG Nakit
50
Türkiye’de siyaset apayrı bir avamlık seviyesine ulaştı. Seçim sonuçlarını yanlış okuyup Türkiye’de sekülerizm tekrar revaçta zannedip “Üsküdar’da rakı içelim, bikiniyle gezelim” de benzer bir nispet. Aziz Nesin.

KALKTI!!!!

Haftanın Üyesi
Konular
49
Beğeni sayısı
2,413
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Hem suçlu hem güçlü. Allah kimseyi böyle aşağılık bir duruma düşürmesin. Sorsak müslümanım der. Gösterişin alasını yapar. Ahlakla zekanın bir noktada paralel ilerlediğini düşünüyorum. O kadar aptal insanlar ki bunlar, bu yüzden ahlaksızlıkta ortalama birine fark atmışlardır.

Styles Clash

the conciliator
Konular
93
Beğeni sayısı
1,782
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Türkiye’de siyaset apayrı bir avamlık seviyesine ulaştı. Seçim sonuçlarını yanlış okuyup Türkiye’de sekülerizm tekrar revaçta zannedip “Üsküdar’da rakı içelim, bikiniyle gezelim” de benzer bir nispet. Aziz Nesin.

Ne yani kardeşim Adıyaman'da Rock N Coke olmayacak mı? Ezanlar Türkçe okunmayacak mı?

Styles Clash

the conciliator
Konular
93
Beğeni sayısı
1,782
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Adıyaman’daki Metallica konserine hayır demem ya. Oradakiler headbange de alışkın hem.

Konu dışı: Senin avatar ile benim avatara bakınca TR'de Saul Goodman rolü olsaydı sanırım bunu en iyi rahmetli Özkan Uğur oynarmış öyle hissettim.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: