RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟑𝟎 "𝐵𝑖𝑧 𝑘𝑎𝑧𝑎𝑛𝑑ı𝑘"

PGW: Son Eklenen Parta Git

jaques

çlk
Konular
33
Beğeni sayısı
916
PG Nakit
80
RPG Karakteri
CM Punk
Baya baya iyi şov olmuş ya. Şovun ortalarında demiştim zaten normalde hype PPV'lerden sonraki ilk haftalıkta hype feci düşüyordu ilk defa tam tersi daha da bir gaza basılmış.

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
45
Beğeni sayısı
1,841
PG Nakit
865
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Ekibin eline sağlık. RR'ye çok vakit yokken hikayeler hemen belirlenir diye düşündük, öyle de oldu. DB'yle ya maça çıkarız ya da RR için momentum toplamasına aracı oluruz gibi. Bir promo şart.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
23
Beğeni sayısı
626
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Uzun süre sonra rahat rahat takip edeceğim ilk şov bu olacaktı ama maalesef ki sınavlar sonrası yatağa bir çökünce geri kalkamadık, hafif sendelemiş takibi promo sıklığıyla dengelemeye çalışıyordum bu hafta bir şeyler mutlaka karalayacağım ki ortak promo bile dönebilir. Ama takip olarak da telafiyi RR dönemi diğer şovlarda zaten gösteriyor olacağım.

Öncelikle GM olarak Humberto'nun seçilmesi fikri birçok açıdan benim hoşuma gitti, daha çok hoşuma giden bütün gücün tek bir karakterde toplanmamış olması ki bunun temel sebebi aslında şovdaki değişken sayısını arttıracak olması + sürprizlere daha açık hale gelecek olmamız. Nitekim Berto'nun karakterine hakimiz ama Rock'ı ilk defa seyredeceğiz bu rolde. O yüzden biraz beklemek gerekiyor ancak bir süre zaten yönetimi (yani asıl yönetimi) içinde barındıran bir hikaye göreceğimizi düşürmüyorum öncekinin sinmesi için. Dolayısıyla Rock biraz arka planda kalırken Berto'yu ise bir süreliğine adil bir GM havasıyla görebiliriz. Nitekim aslında böyle bir durum yok ama O'Neil hikayesinde ona karşı olan herkes bir noktada Face yansıtılıyor şu an. PGW'nin tarafında olduğu en azından. Bu imaj bir süre korunacaktır diye düşünüyorum. Mayhem'in teşhisi ise zaten konulmuş, onu staj yapıyormuşçasına özenle takip ediyor olacağım. Bir babayiğit çıkıp da ''sen ne anlatıyon a'' çekene kadar bu şekilde devam edecek gibi duruyor. Şirkete yeni bir mutant geliyor galiba Harland hayırlı olsun sahibine. HIV Zeke şimdiye kadar gördüğüm en eğlenceli kum torbası olabilir sanırım, bu tarz yenilse de sürekli konuşan karakterlerin momentumları hiç 0'a inmiyor böyle enteresan bir özellikleri var. Zeke en kötü halinde bile bir potansiyele sahip bu yüzden. Ben Monte Cristo Kontu'nu okumadım bu yüzden tam olarak göndermeleri çıkaramıyorum ama, Angelico'nun ruhani bir karaktere evrimi en azından sonuç olarak beni oldukça tatmin etti. Şirkette çeşitlilik yaratacak kariyerleri devamlı destekliyorum zaten. Wes Lee'yi etkisi altına almaya çalışıp belki çantaya erişmeye de çalışıyor olabilir bu tip karakterlerin sağını solunu kestirmek biraz zor oluyor. Ancak şimdilik etkilemiş gibi gözüküyor, ki anlattıklarını düşünecek olursak bizim açımızdan da etkilenmemek imkansız. Bir karakterin daha derin geçmişine tanıklık edeceğiz gibi duruyor bu yolda. Merakla bekliyorum. Venis'in yardımıyla bile olsa da Tyler'ın galibiyet aldığını görmek güzel. Venis'in yanında eğer yeterli kalabilirse potansiyel bir yıldız adayı olma ihtimali çok yüksek. Yani kısa yoldan bunu yapabilecek fırsatı var, değerlendirip değerlendiremeyeceği de zamanla göreceğimiz şeylerden biri. Öte yandan Danielson vs. Bate tarzı bir feud seyredersek bunu Danielson'un kazanması halinde de şirkete ısınması için yeterli olacaktır. Belki RR döneminde debut yapmamış olsa daha farklı bir yönelime de girebilirdi ama diğer hikayelerin hepsi yeterince dolu gibi duruyor şu an. O yüzden karakter bir ay daha fırında pişecektir, afiyet olsun. Joe Gacy vs. Velveteen sekansının mesajı gayet tatlıydı, hatta Gacy'nin temizlik görevlisiyle olan o yarıda kesilmiş diyaloğu benim ayrıca hoşuma gitti. Şirkette Daniels harici en sevdiğim iki karakter. Gacy'nin ters tarafına yine bir selam çakılmış ama Neşe ve Barbaros'ta Velveteen'in ters tarafı. İki karakterinde maksimum düzeyleri çok başka, dolayısıyla Television potansında çok başka şeyler izlememiz de olası. Ancak öte yandan Gacy ring dışında kalmaya çalışırken TTC kemerine sahip olmasıyla bu durum biraz bozulmuştu ve bir kemere zaten sahipken Television'a oynar mı onu da kestiremiyorum. Velveteen'in her koşulda bir rakibe ihtiyacı olacak, ama bence bu Gacy ya da Goldust değil. Önümüzdeki şovlarda onu bulacağımızı düşünüyorum eğer Mahal geri dönmezse. Öncelikle ADR vs Hardy eşleşmesini görmek ilgi çekici, zaten vurgulanmış ama iki eski ana kemer şampiyonunun fedakarlık nitelendirmesi altında yüzleşmesi demek bu bir yandan. Üstelik her ikisinin de kendilerince haklı tarafları var, zaten bu dediklerim şovda da yansıtılmış üzerine söyleyebileceğim pek fazla bir şey yok. Benim daha çok ilgimi çeken Berto'nun takındığı tavır oldu kesinlikle, neticede ilk icraatini seyrettik ve bunu nasıl bir tutumla yapacağı önemliydi. Şimdilik ağır face ya da heel oynamıyor, yani tam beklenilen. ADR'ye karşı tutumu (yani söylediği cümle) ise bu nötrlüğü yansıtıyor. Adalet kavramı zaten bunun için var, ne iyi ne kötü. Bir GM'nin en ideal hali aslında, bu şekilde devam ettiği sürece ''profesyonel bir müdür'' olmak ona çok yakışacak gibi duruyor. Main Event'e gelecek olursak.. Daniels vs. Cody 2 royal rumble maçına bağlı olarak WM ME'si olabilecek potansiyele de sahipti ama Cody'nin direkt bu maça çıkacak olmasıyla artık pek mümkün değil gibi duruyor. Yine de bu feudu bu şekilde gerçekleştirmek de benim için oldukça keyifli olacak. Daniels'ın yükseliş hikayesinde bir defa karşılaştığı isme, şimdi alacağı reaksiyonları ise heyecanla bekliyorum. İkilinin diyalogları birbirini tartıyor aslında, yani tahmin edilebilir şeyleri kendilerine yakışır bir biçimde iletmişler. Cody Daniels'in açık bencilliğinden vuruyor, Daniels ise biraz manipülatif yaklaşarak ona karşı yansıtma yapıyor ve gizli bir bencillikten söz ediyor. Ana noktaları birbirine bu kadar yakınken karakterlerin diyalogları da haliyle oldukça uyumlu hale geliyor ve takip etmesini daha da eğlenceli kılıyor. RR dönemi bizim açımızdan oldukça eğlenceli geçecek gibi duruyor bu bağlamda. Başlayalım o halde. Emeğinize sağlık benim için oldukça keyifli bir şov oldu okumak için, keşke canlı kalabilseydim. Önümüzdeki haftadan itibaren bu düzensizliğe bir son vereceğim kendi adıma, zaten dikkatimi bölebilecek bir şey de kalmadı.

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
182
PG Nakit
100
Final Boss... Şirket mi kapanıyor lan deriz. GM'i de reis şüphelendi olarak yorumluyorum. Uso kardeşime anını yaşatmayan Mayhem'i de kınıyorum.

Ya Harland ne kanka yok Sercan Yıldırım ya... Ne bu abi alpibaytan wrestling mi ya

Wes'in eşek olmasının arkasındaki sebep çocukluk travmalarıymış. Eşeğe şifa olur umarım Angelico.

Bu Danielson sağlam giriş yapıp tokat yemeye devam edecek herhalde böyle. Geçen geldiğinde de böyle olmuştu ama bu sefer devamı var gibi mevzunun.

Velveteen'in isyanına katılıyorum. Joe Gacy'ye karşı olmasına da ayrı katılıyorum. Her gün başka bir manyak geliyor.

Jeff de Alberto da RR #1 için çok iddialı isimler. Güzel maç olur, merak ettim sonucu.

Seyircilerin Daniels'ı desteklemesine fena darıldım. Herifi maça gelmeye zor ikna ettik, maça geldi bir de orada ayrı tribe girdi, onun da sorumlusu biz olduk. Bunu orada bayıltmak lazımmış. Bu burada bitmez diyelim.

PPV sonrası için gayet keyifli bir şov olmuş, yeni hikayeler gayet hoş duruyor. Kendi hikayemi ekstra beğeniyorum, bayram seyrandan dolayı araya kaynamazsa bir promo atmak da istiyorum en kısa sürede. Ellerinize sağlık.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: