İZBAN'da Uyuşturucu Kullanan Kadın

Money Makerz

undefeated
Konular
119
Beğeni sayısı
641
PG Nakit
434
1 1
Oturmuş kendi halinde içiyor işte sana ne be birader. Allahın yobaz hocalara gelip din iman dersi verip insanları rahatsız ederken sesleri çıkmıyor kendi halinde takılan insana karışıyorlar. Öpüşen çiftlere karışıyorlar. Orada olsam olaya müdahil olup karışan lavuğu kışlardım.

Styles Clash

the conciliator
Konular
93
Beğeni sayısı
1,739
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Oturmuş kendi halinde içiyor işte sana ne be birader. Allahın yobaz hocalara gelip din iman dersi verip insanları rahatsız ederken sesleri çıkmıyor kendi halinde takılan insana karışıyorlar. Öpüşen çiftlere karışıyorlar. Orada olsam olaya müdahil olup karışan lavuğu kışlardım.

Orası toplu taşıma. Kullandığı uyuşturucu madde değil de sigara olmuş olsaydı da tepki görürdü. Toplu taşıma alanlarında bu tip uygunsuz hareketlere geçit olmamalı. Bir tanesine müsaade edersen yarın orası balici, tinerci dolar ayrıca.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,641
Beğeni sayısı
3,850
PG Nakit
3,155
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Kanka mevzu ondan çok başka ya. İzbanların içi zaten her gün ahır gibi kokuyorken şu kural ihlaliyle beraber iyice iğrenç bir koku ve rahatsız edici bir görüntü oluşmuş toplu taşıma aracının içinde. Bence gösterilen tepki gayet doğal.

Centria

nobody
Konular
189
Beğeni sayısı
827
PG Nakit
330
1
Siyasal İslam'ın etkisi bu mesaj. Videodaki uyuşturucu kadar zararlı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Money Makerz

undefeated
Konular
119
Beğeni sayısı
641
PG Nakit
434
1 1
Siyasal İslam'ın etkisi bu mesaj. Videodaki uyuşturucu kadar zararlı.
Senin özgürlüğüne müdahale etmiyorsa karışamazsın. Oturmuş kendi halinde içiyor ne içiyorsa sana salça olmuyor, yüksek ses yapmıyor, etrafa zarar vermiyor sorun ne? Kola da içebilirdi ona da mı karışacaktın? Saçma yani sen ot içmiyor olabilirsin içen adama karışma. Sana gelip rahatsızlık vermediği sürece ben bir sorun göremiyorum olayın siyasal islamla alakası yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
150
Beğeni sayısı
2,084
PG Nakit
1,090
Senin özgürlüğüne müdahale etmiyorsa karışamazsın. Oturmuş kendi halinde içiyor ne içiyorsa sana salça olmuyor, yüksek ses yapmıyor, etrafa zarar vermiyor sorun ne? Kola da içebilirdi ona da mı karışacaktın? Saçma yani sen ot içmiyor olabilirsin içen adama karışma. Sana gelip rahatsızlık vermediği sürece ben bir sorun göremiyorum olayın siyasal islamla alakası yok.
Kapalı alan, leş gibi kokan bir ot. Pasif içicilikten insanların yaşayacağı sağlık sorunlarını saymıyorum bile.

Özgürlük, bir başkasının alanına girme hakkını sana veren bir şey değildir. Buna karışmayacaksak otobüste kadınlara bakıp mastürbasyon yapan adama da karışmayacaksın. Kadına dokunmadan işini hallediyor sonuçta.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: