Hangisi Daha Yobaz Bero vs Sosa

Hangisi?

• Bero

Oy: 4 30.8%
  • Sosa

Oy: 9 69.2%

• Kullanılan toplam oy
    13

Centria

nobody
Konular
101
Beğeni sayısı
683
PG Nakit
209
İkiside anne baba kurbanı gibi. Sosa aşırı marjinal, artık çok konuşmuyor ama konuşunca harbi sinirlendirirp yaşı farketmeksizin sövdürüyor. Bero klasik genelde aynı şeyleri söylüyor sıkıyor he diyip geçiliyor ve ya allanı kitabini falan diyip geçiyoruz öyle aşırı tilt etmiyor hem yaratıcı değil hem aktroll çok zaten.

Sosa dedik

Centria

nobody
Konular
101
Beğeni sayısı
683
PG Nakit
209
İkiside anne baba kurbanı gibi. Sosa aşırı marjinal, artık çok konuşmuyor ama konuşunca harbi sinirlendirirp yaşı farketmeksizin sövdürüyor. Bero klasik genelde aynı şeyleri söylüyor sıkıyor he diyip geçiliyor ve ya allanı kitabini falan diyip geçiyoruz öyle aşırı tilt etmiyor hem yaratıcı değil hem aktroll çok zaten.

Sosa dedik
Karısı çökmüş biraz ama dedem BULDOZER gibi maşallah.
Bundan bahsediyordum işte. Kemal ve Bulldozer kelimesini aynı cümlede kullanan tek kişi a

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,437
Beğeni sayısı
1,213
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1

Sosa dedik
1. Bir düşünceyi büyüklerim destekliyor diye (ki desteklemiyor) destekleyecek kadar vizyonum dar değil.

2. Ben söylediğim her şeyin açıklamasını yapıyorum kimseye sövmüyorum. ki Sizde sürekli aynı şeyleri söylüyorsunuz. Bir şey uydurmuşsunuz aktroll bilmem ne troll söyleyip söyleyip duruyorsunuz. bu beni düşündüğüm şeyleri daha çok savunmaya yöneltiyor. Sizi de daha çok batırıyor.

sehinsahakahs

Role Model
Konular
160
Beğeni sayısı
254
PG Nakit
325
RPG Karakteri
Tyler Breeze
Favori Güreşçi
Shawn Michaels Daniel Bryan CM Punk Ve Bayley